لطفا صبر کنید...

جزایر ناز قشم ؛ بهترین زمان سفر به همراه تفریحات ممکن
امتیاز 0/5 از 0 نظر
0

1398/02/24

جزایر ناز یکی از عجایب هفتگانه‌ی قشم است. با سفر به این جزایر، قطعاً حال و هوایتان بهتر خواهد شد! چراکه علاوه بر صحنه‌های دیدنی و جذاب، می‌توانید چندین ورزش و تفریح آبی هیجان‌انگیز را هم در کنار خانواده و دوستانتان امتحان کنید!

راهنمای سفر به قشم

از آنجایی‌که دمای این منطقه در بیشتر مواقع بالاست، پس بهترین زمان سفر به جزایر ناز، فصل‌های پاییز و زمستان است. مسیر دسترسی به این منطقه بسیار آسان است زیرا راه‌های مختلفی برای رسیدن به جزایر ناز وجود دارد. اگر از سمت قشم حرکت کنید، پس از عبور از بلوار آزادگان به سمت جنوب و وارد شدن به جاده‌ی ساحلی جنوب جزیره به این منطقه خواهید رسید و اگر از سمت شهر درگَهان به سوی جزایر ناز حرکت کنید، از طریق روستای رمچاه و یا روستاهای گیاهدان و زیرانگ وارد این جزایر خواهید شد.

جزایر ناز قشم

درصورتی‌که از ساعات جزر آب مطلع باشید، این امکان برایتان فراهم است که بر روی سکوی صخره‌ای جزایر ناز بایستید و بدون اینکه خیس شوید از این صحنه‌ی خدادادی لذت ببرید! هنگام جزر، باریکه‌ای از شن‌ها، سه صخره بیرون آمده از آب را به قشم وصل می‌کنند و پس از پس‌روی کامل آب دریا به مدت کوتاهی باریکه‌ای از خشکی، جزایر ناز را به ساحل قشم متصل می‌کند. جالب است بدانید از روی همین سکو تمامی مناطق خلیج‌فارس، تنگه‌ی هرمز، جزیره‌ی لارک و... با منظره‌ای متفاوت قابل مشاهده هستند. بهترین کار ممکن در این منطقه پیاده‌روی در حاشیۀ ساحل این جزیره است؛ مطمئن باشید که احساس آرامشِ حاصل از قدم گذاشتن بر روی این شن‌ها، با هیچ آرامشی قابل مقایسه نیست!

جزایر ناز قشم

ازجمله تفریحاتی که می‌توانید در این جزیره انجام دهید، آفرود سواری با ماشین‌های لوکس است. اگر به رانندگی علاقه‌مند هستید، تجربه‌ی لذت رانندگی در حاشیه‌ی ساحل را از دست ندهید اما برای اینکه چهره‌ی ساحل را بر هم نزنید، بهتر است به‌هیچ‌عنوان ماشین را وارد سکوی جزیره نکنید.

جزایر ناز قشم

گفتنی‌ست تماشای افراد بر روی زین‌های اسب و شتر که در حال عکاسی هستند از دیگر صحنه‌های جذاب این جزایر است.

جزایر ناز قشم

تفریحات هوایی و آبی هزینه‌های بالایی نسبت به تفریحات ذکرشده دارند، اما لذت هیجان‌انگیزی را برایتان به ارمغان خواهند آورد که ممکن است در هیچ جای دیگری تجربه نکنید. چتربازی، پاراگلایدر، کایت‌بورد و باد سواری این امکان را به شما می‌دهند که از فراز آسمان‌ها زیبایی خلقت را ببینید و تفریحات آبی همچون جت اسکی، قایق‌سواری و غواصی از اولویت‌های تمامی گردشگران هستند.

جزایر ناز قشم

اگر قصد سفر به قشم را دارید، جدای از سواحل آن، آثار تاریخی قشم نیز از جاذبه های گردشگری این جزیره است . همچنین می‎توانید تور قشم لحظه آخری را در کی سفر بیابید. اگر هم به ویدیو علاقه دارید. با مشاهده این ویدیو می توانید گردشی در جزیره قشم بزنید .

راهنمای سفر به قشم

دسته ها:
}