تور پاتایا

تور پاتایا

شــهر مبـدا

مـدت اقـامـت

ایـرلایـن ها
درجـه هتـل

کاربر گرامی! جستجوی شما نتیجه ای دربر نداشت. لطفا دوباره تلاش نمایید . . .

 

 

تور پاتایا

 

تور تایلند پاتایا

تورهای پاتایا از محبوب‌ترین و پرمخاطب‌ترین تورهای خارج از کشور در ایران هستند. تور پاتایا تایلند طرفداران زیادی دارد و جزو تورهایی است که در همه‌ی ایام سال مسافران خود را داراست. پاتایا تور محبوبی است که از همه جای ایران مخاطبان خود را دارد، از ویژه‌ترین تورهای پاتایا می‌توان به تور پاتایا از شیراز ، تور پاتایا از مشهد ، آفر تور پاتایا و تور لحظه اخری پاتایا نام برد.

آب و هوای پاتایا

 

+30
°
C
H: +30°
L: +29°
Pattaya
Thursday, 03 October
See 7-Day Forecast
Fri Sat Sun Mon Tue Wed
+29° +29° +29° +29° +29° +30°
+28° +29° +29° +27° +28° +27°

 

تور ارزان پاتایا

تور پاتایا قیمت های متفاوتی دارد و در ایام مختلف سال تغییر می‌کنند. قیمت تورهای پاتایا را می‌توان با خرید از ارائه‌کننده‌ی معتبر تا حد چشمگیری کاهش داد. قیمت تور پاتایا تایلند یا قیمت تور تایلند پاتایا را در کی سفر ببینید و شگفت‌زده شوید!

قیمت تور پاتایا

ارزانترین تور پاتایا همان تور لحظه آخری پاتایا است. قیمت تور پاتایا در آژانس‌های معتبر بسیار مناسب‌تر از سایر ارائه‌کنندگان با واسطه است. تور پاتایا یک تور ساحلی مناسب است که در ایام نوروز یکی از بهترین مقاصد گردشگری به حساب می‌رود.

تور پاتایا لحظه آخری

تور لحظه آخری پاتایا ، ارزانترین تور پاتایا است و مسافران زیادی نیز به دنبال این تور هستند. شهر ساحلی و خوش آب و هوای پاتایا در سال‌های اخیر مقصد سفر بسیاری از ایرانیان بوده است. دریای زیبا و طبیعت بکر این شهر دلیل سفرهای بسیاری از ایرانیان به این شهر شده است.

نقشه پاتایا

 

 

قیمت تور پاتایا

تور پاتایا قیمت متفاوتی دارد. با خرید این تور از مجری مستقیم تور پاتایا و سامانه‌ی کی سفر خریدی امن و آسان داشته باشید. تورهای لحظه آخری پاتایا هم از جمله تورهای مناسب این مقصدند.

.

با کلیک بر روی تصویر زیر، راهنمای سفر به پاتایا را دریافت نمایید

راهنمای سفر به پاتایا