تور هند

تور هند

شــهر مبـدا

مـدت اقـامـت

ایـرلایـن ها
درجـه هتـل

کاربر گرامی! جستجوی شما نتیجه ای دربر نداشت. لطفا دوباره تلاش نمایید . . .

 

 

تور هند

 

قیمت تور هند

شبه قاره‌ی هندوستان، سرزمین عجایب است، سرزمین رنگ‌ها و دین‌ها. تورهای هند در میان گردشگران ایرانی بسیار پرطرفدارند. قیمت بلیط تور هند بسته به ایام برگزاری تور، نوع تور و نوع هتل و پرواز فرق می‌کند. از محبوب‌ترین تورهای هند در ایران می‌توان به تور هند از شیراز ، تور هند از مشهد ، تور هند از اصفهان ، تور هند از تهران ، تور نوروزی هند و تور هند لحظه آخری اشاره کرد.

آب و هوای شهرهای هند

 

+31
°
C
H: +33°
L: +29°
New Delhi
Wednesday, 02 October
See 7-Day Forecast
Thu Fri Sat Sun Mon Tue
+36° +36° +36° +36° +36° +37°
+26° +28° +28° +28° +28° +28°

 

+29
°
C
H: +33°
L: +27°
Jaipur
Wednesday, 02 October
See 7-Day Forecast
Thu Fri Sat Sun Mon Tue
+35° +34° +33° +33° +35° +35°
+24° +24° +24° +24° +25° +25°

 

تور هند ارزان

تور ارزان هند در تمام ایام سال خواهان دارد. نرخ تور هند بسته به نوع تور و ایام برگزاری تور متفاوت است، این تفاوت عمدتاً از نوع پرواز و نوع هتل هم نشأت می‌گیرد. قیمت تورهای هند در آژانس‌های مختلف متفاوت است، ولی با خرید از آژانس‌ها و سامانه‌های معتبر می‌توان این قیمت را تنا حد چشمگیری کاهش داد. ارزانترین تور هند را می‌توانید از کی سفر، سامانه‌ی بدون واسطه‌ی فروش بلیط و تور تهیه کنید.

تور لحظه آخری هند

تور هند قیمت متفاوتی دارد، یکی از دلایل تفاوت قیمت در تور مسافرتی هند ، کیفیت تور و نحوه‌ی برگزاری آن است. تور هندوستان قیمت بالایی دارد اما با خرید از منابع دست اول می‌توان هزینه تور هند را تا حد چشمگیری کاهش داد. هزینه سفر به هند با تور از معدود هزینه‌هایی است که بعد از سفر، مسافر از آن پشیمان نمی‌شود! تور هند را امتحان کنید و متفاوت‌ترین سفر عمرتان را رقم بزنید!

نقشه هند