تور قبرس

تور قبرس

شــهر مبـدا

مـدت اقـامـت

ایـرلایـن ها
درجـه هتـل

کاربر گرامی! جستجوی شما نتیجه ای دربر نداشت. لطفا دوباره تلاش نمایید . . .

تور قبرس اروپایی

قبرس، جزیره‌ای کوچک در دل دریای مدیترانه است با آب و هوایی مدیترانه‌ای و منحصر به خودش. تور قبرس در ایران یکی از پرطرفدارترین تورهای خارجی است و هرساله خواهان زیادی دارد. قیمت تور قبرس اروپایی در ایام مختلف سال متفاوت است؛ محبوب‌ترین تورهای قبرس در ایران عبارت‌اند از: تور قبرس از مشهد ، تور ارزان قبرس شمالی ، تور قبرس شمالی لحظه آخری و... .

تور قبرس شمالی

تور قبرس با عنوان تور قبرس شمالی هم شناخته می‌شود. قیمت تور قبرس شمالی هم بسته به ایام برگزاری تور، نوع تور و نوع هتل و پرواز متفاوت است. قبرس شمالی تور های متفاوتی را هرساله میزبانی می‌کند. تور ارزان قبرس را می‌توان در آفر تور قبرس شمالی یافت، اما باید مراقب بود که این تور را فقط از مجری مستقیم تور قبرس شمالی خریداری کرد تا از اثر واسطه‌ها مصون بماند.

قیمت تور قبرس

تور مسافرتی قبرس در قیمت‌های مختلفی قابل عرضه است. هزینه تور قبرس بسته به ایام برگزاری تور، نوع تور و نوع هتل و پرواز متفاوت است. تورهای قبرس اروپایی با بهترین هزینه‌ها را باید از مجری مستقیم تور قبرس اروپایی خواست.

تور قبرس جنوبی

قبرس جنوبی بخش یونانی نشین قبرس و به نوعی یونان کوچک با حال و هوای مدیترانه‌ای است. قبرس در سال 2008 به عضویت اتحادیه‌ی اروپا درآمد و امروزه با نام قبرس اروپایی شناخته می‌شود. قبرس اروپایی تور های زیادی را میزبانی می‌کند، باید بدانیم که گردشگری مهم‌ترین صنعت درآمدزای قبرس است. تور قبرس قیمت متفاوتی دارد، ولی با کی سفر ارزان‌تر از همه‌جا سفر کنید!