تور ترکیبی

تور ترکیبی

شــهر مبـدا

مـدت اقـامـت

ایـرلایـن ها
درجـه هتـل

کاربر گرامی! جستجوی شما نتیجه ای دربر نداشت. لطفا دوباره تلاش نمایید . . .

 

 

 

تور ترکیبی ترکیه

تور ترکیبی یک جایگزین برای پکیج‌های تور است که شرکت‌ها به شما هتل و پرواز ارائه می‌دهند. اگر تصمیم گرفتید که از کی سفر یک تور ترکیبی خریداری کنید، شما می‌توانید در هر زمانی به سفر خود بروید. در واقع برخلاف پکیج‌های تور که شما باید به یک آژانس و برنامه‌ی آن محدود می‌شدید، در تور ترکیبی نیازی به این محدودیت نیست و در هر زمانی می‌توایند به سفر خود بروید. یک نکته‌ی جذابی که یک تور ترکیبی از جمله تور ترکیبی ترکیه دارد، این است که شما محدود به برنامه‌ی خاصی نیستید و خودتان آزادانه می‌توانید فقط به دیدن مناطق و آثاری بروید که به آن علاقه‌مند هستید.

تور ترکیبی گرجستان

نوع دیگری از تور ترکیبی به این صورت است که برخی‌ شهرهای نزدیک به هم به عنوان هدف انتخاب می‌شوند. به عنوان مثال برخی از مخاطبان ایرانی علاقه‌مند به تور ترکیبی کیش و قشم و یا تور ترکیبی اصفهان و شیراز و از کی سفر این نوع تورها را می‌خواهند.

تور ترکیبی تایلند یکی از پرطرفدارترین انواع تور ترکیبی است. مزیت اصلی تور ترکیبی تایلند برای ایرانیان کاهش هزینه‌هاست. با افزایش قیمت ارز، هیچکس بدش نمی‌آید که با انتخاب یک تور ترکیبی هزینه‌های خود را کم کند چرا که دست خود مسافران را در برخی انتخاب‌ها باز می‌گذارد و می‌توان هزینه‌ها را بسیار کم کرد.

قیمت تور ترکیبی

از جمله مواردی که ما در کی سفر به عنوان تور ترکیبی به مخاطبانمان ارائه می‌دهیم، تور ترکیبی آنتالیا استانبول و تور ترکیبی ارمنستان گرجستان است.

تور ترکیبی استانبول آنتالیا از جمله تورهایی است که ایرانیان علاقه‌ی زیادی به آن دارند. ترکیه کشوری پر از جذابیت و مردمانی خوش برخورد است که ایرانیان را همیشه به خود جذب کرده است. دو شهر برجسته از ترکیه که مقصد ایرانیان بوده است، آنتالیا و استانبول هستند. با بازدید از صفحه‌ی تور ترکیبی و تور ترکیبی ترکیه می‌توانید یک تور ترکیبی استانبول آنتالیا خریداری کنید.

تور ترکیبی تایلند

یکی دیگر از مقاصد بسیار جذاب و هیجان انگیز برای ایرانیان، کشور تایلند است. با مطالعه‌ی محتوای مجله‌ی گردشگری کی سفر می‌توانید بیشتر در مورد این کشور بدانید. اما اگر بصورت خلاصه بخواهیم بگوییم، این کشور رنگارن، 3 شهر معروف دارد که مقصد تور ترکیبی می‌توانند باشند. تور ترکیبی بانکوک پاتایا از جمله مواردی است که از صفحه‌ی تور ترکیبی تایلند و یا تور ترکیبی در سایت کی سفر خریداری کنید و به دیدن این کشور زیبا با فرهنگ منحصربه فرد بروید.