تور بلغارستان

تور بلغارستان

شــهر مبـدا

مـدت اقـامـت

ایـرلایـن ها
درجـه هتـل

کاربر گرامی! جستجوی شما نتیجه ای دربر نداشت. لطفا دوباره تلاش نمایید . . .

قیمت تور بلغارستان

تور بلغارستان قیمت متفاوتی دارد و یکی از بهترین تورهای مسافرتی به خارج از کشور است. نرخ تور بلغارستان بسته به ایام مختلف متفاوت است. قیمت تورهای بلغارستان بسته به نوع تور، مدت اقامت و محل اقامت  تعیین می‌شود. تور مسافرتی بلغارستان یکی از پرمخاطب‌ترین تورهای خارج از کشور است و انواع مختلفی دارد؛ محبوب‌ترین تور های بلغارستان عبارت‌اند از: تور بلغارستان از مشهد ، تور بلغارستان از شیراز ، تور بلغارستان از اصفهان و تور بلغارستان لحظه آخری .

تور وارنا بلغارستان

تور بلغارستان وارنا محبوب‌ترین تور بلغارستان است. وارنا، شهری ساحلی در کناره‌ی دریای سیاه است و قدمتی کهن دارد. وارنا بلغارستان تور های زیادی را به خود می‌بیند و در کل شهری توریستی است. این شهر از موهبت دریا و معماری زیبای کهن اروپایی برخوردار است و یکی از پرطرفدارترین مقصدهای گردشگری است.

تور ارزان بلغارستان

بلغارستان تور های زیادی دارد، اما اکثر گردشگران به دنبال ارزانترین تور بلغارستان هستند. تور بلغارستان ارزان قیمت از جمله تورهای بلغارستان است که فقط باید آن را از مجری مستقیم تور بلغارستان خواست. تور بلغارستان ارزان معمولاً در افر تور بلغارستان یافت می‌شود، اما توجه داشته باشید که حتماً این تور را از مجری تور بلغارستان تهیه کنید تا واسطه‌ها خرید شما را تحت‌تأثیر قرار ندهند.

تور لحظه آخری بلغارستان

تور سفر به بلغارستان بسیار پرطرفدار است و تورهای لحظه آخری بلغارستان پرطرفدارترین این نوع تورها هستند. معمولاً قیمت تورهای لحظه اخری بلغارستان ارزان‌تر از سایر انواع این تور است. در ایام مختلف سال و به خصوص در افر تور بلغارستان این نوع تور یافت می‌شود.

تور صوفیا