تور باکو

تور باکو

شــهر مبـدا

مـدت اقـامـت

ایـرلایـن ها
درجـه هتـل

کاربر گرامی! جستجوی شما نتیجه ای دربر نداشت. لطفا دوباره تلاش نمایید . . .

 

تور باکو 

تور ارزان باکو

باکو پایتخت جمهوری آذربایجان، یکی از محبوب‌ترین مقاصد گردشگری خارجی در ایران است. این شهر در سواحل غربی دریای خزر قرار دارد و یکی از زیبارین شهرهای ساحلی در حوزه‌ی این دریاست.

ویدیو گردشگری باکو

ویدیو گردشگری باکو

تور آذربایجان باکو

تبریز در مرکز استان آذربایجان شرقی، یکی از نزدیک‌ترین شهرهای بزرگ ایران به جمهوری آذربایجان است. آذری زبان بودن مردم تبریز و هم‌زبان بودن با جمهوری آذربایجان، یکی از مهم‌ترین دلایل سفر مردم این شهر به باکوست. سفرهای تجاری، کاری و حتی تفریحی به صورت مداوم از تبریز به باکو برقرار است و مردم این شهر قسمت اعظمی از مسافران باکو را تشکیل می‌دهند.

آب و هوای باکو

 

+24
°
C
H: +24°
L: +18°
Baku
Thursday, 03 October
See 7-Day Forecast
Fri Sat Sun Mon Tue Wed
+24° +25° +26° +21° +22° +31°
+17° +17° +18° +17° +14° +14°

 

قیمت تور باکو

باکو پایتخت جمهوری آذربایجان است، شهری ساحلی در کناره‌ی غربی دریای خزر. تورهای باکو از پررونق‌ترین تورهای خارج از کشور در ایران محسوب می‌شوند. از محبوب‌ترین تورهای باکو در ایران می‌توان تور باکو از مشهد ، تور باکو از رشت ، تور باکو آذربایجان ، تور باکو ارزان و تور باکو لحظه آخری را نام برد.

تور لحظه آخری باکو

قیمت تورهای باکو متفاوت است. بهترین نوعِ این تورها، تور باکو هوایی است. تور لحظه آخری باکو از ارزانترین تورهای باکو محسوب می‌شوند. هزینه تور باکو بسته به خدماتی که به مسافر ارائه می‌شود متفاوت است؛ این تفاوت بیشتر در نوع هتل و خدمات آن و نوع پرواز نمود پیدا می‌کند.

تور هوایی باکو

استان‌ها آذربایجان شرقی و غربی بیشترین مسافرت را به باکو دارند. شاید دلیل این اقبال، هم‌زبانی و بعضاً هم رابطه‌ی خویشاوندی باشد؛ اما چیزی که محرز است، تور آذربایجان باکو و بالعکس یعنی تور باکو آذربایجان است که در سال‌های اخیر بسیار پرطرفدار شده.

نقشه باکو

 

 

با کلیک بر روی تصویر زیر، راهنمای سفر به باکو را دریافت نمایید

راهنمای سفر به باکو