رزرو هتل در سن پترزبورگ - هتل های سن پترزبورگ

رزرو هتل در سن پترزبورگ - هتل های سن پترزبورگ

دومین شهر بزرگ و مهم کشور روسیه پس از پایتخت آن، مسکو، سن پترزبورگ نام دارد.شهری با رونق اقتصادی و فرهنگ و تاریخ غنی در شمال غرب روسیه که گردشگران بسیاری را به سوی خود می‌کشاند. آثار تاریخی متعددی در این شهر وجود دارد که به ثبت فهرست میراث فرهنگی یونسکو رسیده اند. هر چند این شهر در رده بندی‌های جهانی در رتبه‌های برتر قرار نمی‌گیرد؛ اما با میانگین سالانه 8 میلیون نفر گردشگر، تعداد مسافران زیادی را به سوی خود جلب کرده است. شهری با چنین جایگاهی در گردشگری قطعا از هتل های مجلل زیادی برخوردار است. راهنمای سفر به سن پترزربورگ را در کی سفر بخوانید.

هتل‌ های سن پترزبورگ

معمولا هر چه کشوری برای صنعت گردشگری خود هزینه بیشتری بکند تعداد هتل ها در آن کشور و شهر نیز بیشتر است. سن پترزبورگ نیز از این قاعده جدا نیست. تعداد هتل‌ های سن پترزبورگ بسیار زیاد و تنوع در آن‌ها نیز بسیار گسترده است. در این شهر مشهور روسیه نیز مانند هر شهر مشهور دیگری هاستل‌های متنوعی نیز برای اقامت وجود دارد.

هتلهای سن پترزبورگ نیز مانند تمامی شهرهای جهان از قوانین خاص خود پیروی می‌کنند. یکی از این قوانین نسبتاً ثابت ساعت تحویل و تخلیه اتاق است. ساعت تحویل اتاق در هتلهای سن پترزبورگ معمولا 2:00 و ساعت تخلیه اتاق 12:00 است. البته بهتر است هنگام رزرو هتل به ساعت تحویل و تخلیه اتاق در هتل مورد نظر خود دقت کنید.

در هتل سن پترزبورگ نیز مانند بیشتر هتل های جهان ورود و اقامت با حیوان خانگی ممنوع است. در این مورد هتل هایی نیز وجود دارد که استثناست و البته تعداد این هتل ها در سن پترزبورگ کم است.

حداقل سن قانونی برای رزرو و تحویل اتاق در هتل‌ های سن پترزبورگ، 18 سال است.

هنگام تحویل اتاق ارائه مدارک شناسایی فردی که هتل به نام او رزرو شده است به متصدی هتل اجباری است. در کنار این مدرک شناسایی عکس دار مدارک سایر افراد مسافر نیز مشاهده می‌شود.

برای پرداخت هرگونه هزینه اضافی نیز حتما ارائه کارت شناسایی رزروکننده اتاق نیاز است.

در ادامه و در لیست هتل سن پترزبورگ اطلاعات کلی درباره امکانات هتل های این شهر گفته شده است.

قیمت هتل در سن پترزبورگ

قیمت هتل‌ های سن پترزبورگ بسیار متنوع است. قیمت هتل در سن پترزبورگ با توجه با درجه و کیفیت هتل و امکاناتی که ارائه می‌کند بسیار متفاوت است. قیمت هتل در سن پترزبورگ از 3040 روبل روسیه آغاز می‌شود تا 3040000 روبل روسیه! البته آنچه گفتنی این اشاره به این موضوع است که هاستل‌ها همواره گزینه مناسبی برای رزرو هتل ارزان در سن پترزبورگ محسوب می‌شوند.

بهترین هتل های سن پترزبورگ

لیست هتل‌ های سن پترزبورگ

در ادامه لیستی از هتل های 3، 4 و 5 ستاره سن پترزبورگ خدمت شما ارائه شده است:

هتل ‌های 3 ستاره سن پترزبورگ

هتل 3 ستاره Abazhur na Fontanke: شاید این هتل یک هتل 3 ستاره محسوب شود اما دکوراسیون اتاق‌های آن بیشتر از هتل های 5 ستاره برای گردشگران جذاب است. اتاق های این هتل و وسایل و رنگ آمیزی داخل آن‌ها به گونه‌ای انتخاب شده است که مسافر حس می‌کند داخل خانه خود است. بعضی از مزایا و امکانات این هتل عبارت هستند از: فاصله کم تا اماکن مهم شهر، اینترنت رایگان، اتاق مخصوص برای خانواده‌ها، اتاق مختص برای دخانیات، سرویس حمل و نقل، صبحانه، امکان اجاره دوچرخه و...

 

 

آدرس هتل: Naberezhnaya reki Fontanki,86/2, Tsentralny, 191023 Saint Petersburg, Russia

شماره تلفن: 7-812-3158027

هتل 3 ستاره Boutique Hotel Leningrad: برعکس هتلی که پیش از این معرفی شد؛ این هتل سبک مدرن‌تر و اروپایی‌تری دارد اما ظاهر و دکوراسیون آن نیست که سبب جلب توجه گردشگران می‌شود بلکه امکانات و کیفیت خوب هتل است. امکاناتی مانند: حضور کارمندان انگلیسی زبان، پارکینگ رایگان، اینترنت رایگان، روم سرویس، اتاق ویژه استعمال دخانیات، کتابخانه، تور محلی و... یکی از مهم‌ترین ویژگی‌های این هتل امکان حضور حیوان خانگی به همراه مسافر است!

 

 

آدرس هتل: Galernaya Ulitsa 30, St. Petersburg, Russian Federation

شماره تلفن: 7-8123098059

هتل‌ های 4 ستاره سن پترزبورگ

هتل 4 ستاره Karelia Business Hotel: این هتل 4 ستاره با مرکز شهر 15 دقیقه فاصله دارد. اینترنت رایگان، بار، رستوران، اتاق ویژه استعمال دخانیات، سرویس حمل و نقل، خدمات ویژه معلولین و... از امکانات این هتل 4 ستاره است.

 

 

آدرس هتل: Ulitsa Marshala Tukhachevskogo 27, Bldg 2, Krasnogvardeisky, 195067 Saint Petersburg, Russia

شماره تلفن: 7-812-7184048

هتل‌ های 5 ستاره سن پترزبورگ

هتل 5 ستاره Petro Palace Hotel: این هتل مجلل با پارکینگ اختصاصی، رستوران، استخر سرپوشیده و باز، اینترنت رایگان، کارمندان انگلیسی زبان، سالن بدنسازی و... یکی از انتخاب‌های مناسب برای علاقه مندان به هتل های مجلل است.

 

 

آدرس هتل: 14 Malaya Morskaya Street, St. Petersburg, Russian Federation

شماره تلفن: 7-812-5712880

هتل ارزان در سن پترزبورگ

برای رزرو هتل ارزان در سن پترزبورگ، مطلع شدن از قیمت هتل های سن پترزبورگ، آشنایی با بهترین هتل سن پترزبورگ و تماشای عکس هتل های سن پترزبورگ بهترین کار ممکن کمک گرفتن از مشاوران این امر یعنی سایت‌هایی معتبر است. کی سفر یکی از این سایت‌هاست که به شما کمک می‌کند هتل ارزان در سن پترزبورگ بیابید و عکس هتل های سن پترزبورگ را ببینید تا انتخاب خوب و ایده آلی داشته باشید.

هاستل‌ها یکی از ارزان‌ترین راه‌های اقامت در این شهر هستند. Friends Life یکی از ارزان‌ترین هاستل‌های این شهر است. Dom Benua نیز یکی از ارزان‌ترین هتل‌ های سن پترزبورگ است.

صفحات مرتبط:

رزرو هتل در مسکو و تور لحظه آخری روسیه