هتل آپارتمان مشهد به همراه عکس ، آدرس و قیمت

هتل آپارتمان مشهد به همراه عکس ، آدرس و قیمت

هتل آپارتمان مشهد نزدیک حرم

برای سفر به مشهد مقدس ( راهنمای سفر به مشهد را در اینجا بخوانید) برخی مسافران ترجیح می‌دهند هزینه زیادی برای اقامت در هتل نپردازند. در این شرایط مناسب‌ترین گزینه برای افراد هتل آپارتمان ها است. هتل آپارتمان ها امکاناتی کمتر از هتل دارند اما نسبت به هزینه‌ای که بابت هر شب اقامت می‌پردازید، بسیار به‌صرفه تر هستند چون می‌توان در آن‌ها آشپزی کرد و حس راحت در خانه بودن را نیز تجربه کرد. حال اگر شخصی به دنبال کمتر کردن هزینه اقامت خود است بهتر است هتل آپارتمان نزدیک حرم در مشهد انتخاب کند تا هزینه رفت و آمد نیز از هزینه های سفر کم شود. در ادامه فهرستی از هتل آپارتمان های مشهد در نزدیکی حرم می‌آوریم.

 

 

هتل آپارتمان بشری

یک هتل آپارتمان نزدیک حرم در مشهد هتل آپارتمان بشری است. این هتل ۴ ستاره امکانات مناسبی دارد که می‌تواند اقامت خوشی را برای شما فراهم کند. این هتل آپارتمان بزرگ‌ترین هتل آپارتمان در مشهد است و در مقابل باب الجواد قرار دارد. منوی رستوران این هتل نیز شامل غذاهای ایرانی و فرنگی می‌شود.

 

هتل آپارتمان مهر

این هتل آپارتمان ۳ ستاره در خیابان امام رضا ۲ قرار دارد. در تمامی سوئیت ها و اتاق ها آشپزخانه وجود دارد و همچنین رستوران این هتل از کیفیت مناسبی برخوردار است. صبحانه نیز در این هتل رایگان است.

هتل آپارتمان یلدا: این هتل آپارتمان ۲ ستاره با فاصله ۲۰ دقیقه‌ای از حرم یکی از مناسب‌ترین هتل آپارتمان ها برای اقامت است.

 

هتل آپارتمان کنعان

این هتل ۱ ستاره در سال ۱۳۸۶ در ۴ طبقه و با ۲۸ اتاق افتتاح شد. فاصله این هتل آپارتمان با حرم ده دقیقه پیاده‌روی است و در خیابان امام رضا ۸ واقع‌شده است.

هتل آپارتمان آلما: این هتل ۱ ستاره واقع در خیابان هفده شهریور با حرم تنها ۱۵ دقیقه فاصله دارد. هتل آلما در سال ۱۳۸۸ افتتاح و در سال ۱۳۹۳ مورد بازسازی قرارگرفته است. این هتل در ۵ طبقه و با ۵۵ اتاق آماده پذیرایی از زائران است.

 

هتل آپارتمان ملل

هتل آپارتمان ملل واقع در میدان بیت‌المقدس، خیابان امام رضا ۱ در سال ۱۳۸۲ افتتاح و در سال ۱۳۹۲ بازسازی شد. این هتل فاصله بسیار کمی با حرم دارد و جهت موفقیت در امور مشتری مداری و کیفیت خدمات لوح تقدیر دریافت کرده است.

 

هتل آپارتمان قصر آیدین

این هتل آپارتمان در سال ۱۳۸۷ افتتاح و در سال ۱۳۹۲ بازسازی‌شده است. هتل قصر آیدین در ۵ طبقه و با ۵۰ واحد اقامتی در خیابان امام رضا ۱۹ قرار دارد و آماده پذیرایی و خدمت‌رسانی به زائران است.

تعدادی از بهترین هتل آپارتمانهای مشهد نزدیک حرم ذکر شد که می‌تواند در انتخاب محل اقامتتان به شما کمک کند. لیست کاملی از تمامی هتل های مشهد و هتل آپارتمان ها را می‌توانید در سایت کی سفر مشاهده کنید. در ادامه در مورد رزرو هتل آپارتمان مشهد مطالبی ذکر می‌کنیم.

 

 

رزرو هتل آپارتمان در مشهد

شهر مشهد شهری زیارتی است که هرساله تعداد زیادی از مسافران برای زیارت حرم امام رضا (ع) به آن سفر می‌کنند. دیدنی های مشهد بسیار زیاد هستند. از میان آن ها می‎توان به خانه های تاریخی مشهد ، پارک های آبی مشهد ، آثار تاریخی و موزه های مشهد و شاندیز مشهد اشاره کرد. زمان سفر به مشهد بسیار امر تأثیرگذاری در شلوغی و یا خلوتی مسیر، شهر و هتل ها است. برای جلوگیری از هر مشکلی قطعاً مسافران ترجیح می‌دهند هتل خود را از پیش انتخاب و رزرو کنند. برای رزرو هتل تنها چیزی که نیاز دارید اینترنت است. با استفاده از وب‌سایت های متفاوت می‌توانید لیست هتل آپارتمانهای مشهد و امکانات آن‌ها را مشاهده، بهترین گزینه را انتخاب و رزرو کنید. سایت کی سفر ازجمله سایت‌ های رزرو هتل و هتل آپارتمان در مشهد است که می‌تواند سفری مطمئن و لذت‌بخش را برایتان فراهم کند.

 

هتل آپارتمان مشهد ارزان

هتل آپارتمان ها محل اقامت مناسب و به‌صرفه‌ای برای سفر به شهر مشهد هستند؛ اما اگر به دنبال کاهش بیشتر هزینه های سفر خود هستید نگران نباشید. سایت کی سفر گزینه های مناسبی در این زمینه پیش رویتان خواهد گذاشت. فهرستی از هتل آپارتمان های مشهد را در ادامه برایتان آورده‌ایم که در انتخاب هتل آپارتمان ارزان در مشهد می‌تواند به شما کمک کند.

 

هتل آپارتمان رواق مشهد

این هتل آپارتمان در خیابان امام رضا ۱۰ قرار دارد و فاصله آن تا حرم مطهر امام رضا (ع) ۸ دقیقه است. این هتل در سال ۱۳۹۳ بازسازی‌شده و در ۵ طبقه شامل اتاق های ۲، ۴ و ۵ تخته است.

 

هتل آپارتمان مهسان

این هتل در فاصله دو دقیقه‌ای باب الجواد، در خیابان اندرزگو ۲ کوچه نباتی مقدم واقع‌شده است. این هتل آپارتمان از نزدیک‌ترین و ارزان‌ترین هتل آپارتمان ها است. این هتل آپارتمان در سه‌طبقه و با ۲۱ اتاق احداث‌شده و دارای رستوران و کافی‌شاپ نیز است.

 

هتل آپارتمان عمارت مشهد

این هتل آپارتمان در فاصله ۱۵ دقیقه‌ای از حرم و در خیابان امام رضا ۱۶ قرار دارد. این هتل با ۹ طبقه و ۲۵ واحد آپارتمان احداث‌شده است.

 

قیمت هتل آپارتمان در مشهد

هتل آپارتمان ها نسبت به هتل ها از قیمت کمتری برخوردار هستند. بااین‌وجود پیش از سفر بهتر است چندین گزینه را با قیمت های متفاوت مقایسه کنیم و بهترین مورد را انتخاب کنیم تا پیش‌بینی‌ای از هزینه سفر خود داشته باشیم. در ادامه فهرستی از تعدادی هتل آپارتمان در فاصله مختلف از حرم و با امکانات و قیمت‌ های متفاوت ذکر می‌کنیم که می‌تواند به شما کمک کند. توجه داشته باشید قیمت های ذکرشده در روز های مختلف سال بسته به مناسبت‌ها متفاوت است.

 

هتل آپارتمان یلدا

هتل آپارتمان یک ستاره یلدا در خیابان امام رضا ۱۶ و در فاصله کمی از حرم قرارگرفته است. این هتل با ۴ طبقه و ۱۶ واحد اقامتی آماده پذیرایی از زائران است. قیمت یک شب اقامت در این هتل آپارتمان از دویست هزارتومان شروع می‌شود.

 

هتل آپارتمان دیانا

این هتل آپارتمان یک ستاره در خیابان امام رضا ۱۶ و در فاصله کمی از حرم و مراکز خرید قرار دارد. هتل آپارتمان دیانا در سال ۱۳۸۷ در ۶ طبقه و با ۳۶ واحد اقامتی افتتاح شد که هم‌اکنون نیز آماده خدمت‌رسانی به میهمانان خود است. قیمت یک‌شب اقامت در این هتل از دویست و هفتاد هزار تومان شروع می‌شود. این نکته قابل‌ذکر است که این هتل از امکانات رفاهی همچون کافی‌شاپ و رستوران، خشک‌شویی و اینترنت رایگان نیز برخوردار است.

 

هتل آپارتمان ادمان مشهد

هتل آپارتمان دو ستاره ادمان مشهد واقع در خیابان امام رضا ۱۹ در سال ۱۳۹۱ در پنج طبقه به بهره‌برداری رسید و در سال ۱۳۹۶ تمامی تجهیزات مورد نوسازی قرار گرفت. قیمت یک شب اقامت در این هتل از سیصد هزار تومان شروع می‌شود.

 

هتل آپارتمان فاخر مشهد

هتل آپارتمان ۳ ستاره فاخر مشهد واقع در خیابان امام رضا ۴۸ در سال ۱۳۹۴ به بهره‌برداری رسید. این هتل دارای رستوران و کافی‌شاپ نیز است. قیمت یک شب اقامت در این هتل دویست و هشتاد هزار تومان است.

 

هتل آپارتمان معین درباری

این هتل آپارتمان سه ستاره در سال ۱۳۸۷ در خیابان امام رضا ۱۹ افتتاح شد و در سال ۱۳۹۲ بازسازی شد. هتل آپارتمان معین درباری در ۴ طبقه و با ۳۲ واحد اقامتی آماده خدمت‌رسانی به زائران است. قیمت یک شب اقامت در این هتل از دویست و چهل هزار تومان شروع می‌شود.

 

 هتل آپارتمان ارزان مشهد

هتل آپارتمان ها برای افرادی ساخته‌شده‌اند که به فکر کاهش هزینه سفر خود هستند. به‌طور کلی شما می‌توانید با نصف هزینه هتل، یک هتل آپارتمان با امکانات مناسب رزرو کنید. هتل آپارتمان ارزان در مشهد بسیار زیاد است اما شما باید با توجه به نیاز خود و امکاناتی که از هتل آپارتمان موردنظرتان انتظار دارید بهترین گزینه را انتخاب کنید. تعداد زیادی از هتل آپارتمان های شهر مشهد مقدس با امکانات مختلف و فواصل دور و نزدیک نام‌برده شد که شما می‌توانید با استفاده از سایت کی سفر از قیمت دقیق آن ها مطلع شوید و بهترین گزینه را رزرو کنید.

 

آدرس هتل ها و هتل آپارتمان های مشهد بر روی نقشه

 

دانلود برنامه سفر به مشهد

راهنمای سفر به مشهد

 پیشنهاد کی‌سفر

هتل آپارتمان مشکات

هتل آپارتمان مشکات

هتل آپارتمان آرمان

هتل آپارتمان آرمان

هتل آپارتمان جواد

هتل آپارتمان جواد

صفحات مرتبط

هتل های 1 ستاره مشهد ، هتل های دو ستاره مشهد ، هتل های 3 ستاره مشهد ، هتل های 4 ستاره مشهد ، هتل های 5 ستاره مشهد ، هتل ارزان مشهد