رزرو هتل در کوالالامپور - هتل های کوالالامپور با بهترین قیمت

رزرو هتل در کوالالامپور - هتل های کوالالامپور با بهترین قیمت

هتل‌ های کوالالامپور

یکی از اصلی‌ترین دغدغه های هر مسافری در سفر یافتن محلی برای اقامت است. محلی متناسب با علایق و انتظارات و بودجه او. پیش از انتخاب هتل و محل اقامت مورد نظر خود در شهر کوالالامپور بهتر است درباره قوانین هتل های این شهر کمی بدانیم.

راهنمای سفر به کوالالامپور را بخوانید !

هتل‌ های کوالالامپور نیز قوانین مشابه دیگر هتل ها در سراسر جهان دارند البته با کمی تفاوت!

 ساعت تحویل و تخلیه اتاق هتل کوالالامپور به مانند بیشتر هتل های جهان ساعت 2:00 و 12:00 است. البته هاستل‌ها و هتل هایی نیز وجود دارند که ساعت تحویل و تخلیه اتاق‌هایشان کمی تفاوت دارد برای مثال اتاق را در ساعت 18:00 تحویل مسافر می‌دهند و یا بعضی از هتل ها اتاق را ساعت 3:00 تخلیه می‌کنند. همچنین هتل کوالالامپور نیز در بیشتر موارد اجازه پذیرش گردشگر به همراه حیوان خانگی را نمی‌دهد. اگر قصد سفر به همراه حیوان خانگی خود را دارید بهتر است بدانید که گزینه‌های کمی برای انتخاب در این شهر دارید. حداقل سن قانونی برای پذیرش در هتل های کولالامپور نیز مانند بیشتر هتل ها 18 سال است. هر هتل وابسته به دلایل متفاوتی ممکن است هزینه‌های جانبی از مسافر دریافت کند که بهتر است در هنگام رزرو اتاق از جزئیات آن باخبر شوید. تمامی کارت‌های شناسایی معتبر و اعتباری برای تحویل اتاق لازم است و فردی که اتاق هتل را به نام او رزرو می‌کنند باید کارت شناسایی خود را ارائه دهد.

قیمت هتل در کوالالامپور

قیمت هتل‌ های کوالالامپور بسیار متنوع است و حتی به طرز غیر قابل باوری در این شهر هتل هایی با قیمت حدودی 40 رینگیت مالزی یافت می‌شود؛ البته این هتل ارزان در کوالالامپور فاقد هرگونه امکانات است و متاسفانه موفق به جلب رضایت گردشگران نبوده است. قیمت هتل در کوالالامپور تا حدود 8000 رینگیت مالزی معادل 8 میلیون تومان برای 1 شب اقامت ادامه دارد!

هتل ارزان در کوالالامپور

حال به معرفی تعدادی هتل ارزان در کوالالامپور می‌پردازیم تا در صورت علاقه به رزرو هتل ارزان در کوالالامپور با تعدادی از آن‌ها آشنا باشید. این هتل ها عبارت هستند از:

Royal Palm Lodge،

Natalia Guesthouse، The Icon Hostel، Leo Leisure Hotel، Dengba Hostel Jalan Alor و...

بهترین هتل‌ های کوالالامپور

بهترین هتل کوالامپور یا بهتر است بگویم بهترین هتل ‌های کوالالامپور عبارتند از: Face Platinum Suites، Grand Service Suite at Times Square، Shangri-La، Ascott Kuala Lumpur و...

لیست هتل‌ های کوالالامپور

هتل ‌های 5 ستاره کوالالامپور

هتل 5 ستاره Shangri-La: این هتل 5 ستاره در مرکز شهر ساخته شده است. فاصله آن با بسیاری از اماکن مهم و دیدنی های کوالالامپور به اندازه‌ای کم است که مسافر با 5 دقیقه پیاده روی به مقصد خود می‌رسد. در کنار این مزایا، این هتل به عنوان یکی از بهترین هتل های کوالالامپور یا از نظر بسیاری از افراد بهترین هتل کوالالامپور از امکانات گوناگونی مانند اینترنت رایگان، استخر، سالن زیبایی، سالن ورزشی، پارکینگ رایگان، سرویس حمل و نقل فرودگاهی، کارمندان 5 زبانه و... برخوردار است.

آدرس هتل: 11 Jalan Sultan Ismail, 50250 Kuala Lumpur, Malaysia

شماره تلفن: 60-3-20 32 23 88

هتل‌ های 4 ستاره کوالالامپور

هتل 4 ستاره Quality City Center: این هتل نیز دقیقا در مرکز شهر و با فاصله کمی تا جاذبه های گردشگری کوالالامپور و مراکز خرید کوالالامپور ساخته شده است. امکانات این هتل عبارتند از: اینترنت رایگان، پارکینگ، کارمندان مسلط به سه زبان، استخر، رستوران و...

آدرس هتل: 12 Jalan Raja Laut, 50350 Kuala Lumpur, Malaysia

شماره تلفن: 60-3-26148000

هتل ‌های 3 ستاره کوالالامپور

هتل 3 ستاره Wolo Bukit Bintang: این هتل در مرکز شهر و در فاصله نسبتاً کمی تا جاذبه های گوناگون ساخته شده است. هرچند این هتل 3 ستاره است اما فقط دارای امکانات ضروری مانند اینترنت رایگان، خشکشویی، کارمندان مسلط به سه زبان است و در این هتل خبری از امکانات مجلل مانند استخر و بار و سالن ماساژ و... نیست.

آدرس هتل: Corner of Jalan Bukit Bintang and Jalan Sultan Ismail, Bukit Bintang, 55100 Kuala Lumpur, Malaysia

شماره تلفن: 60-3-27191333

هتل 3 ستاره Perfect Suite @Taragon Puteri Bintang: این هتل 3 ستاره در فاصله بسیار کمی تا مرکز شهر قرار دارد. مسافران با 2 تا 5 دقیقه پیاده روی به معروف‌ترین مراکز و مهم‌ترین نقاط شهر دست می‌یابند. البته امکانات این هتل بسیار کمتر و محدودتر از بیشتر هتل هاست. بارزترین امکانات این هتل عبارت هستند از: استخر، اینترنت رایگان، پارکینگ، سالن بدنسازی و مترجمان 3 زبانه.

آدرس: Jalan Changkat Thambi Dollah, Bukit Bintang, 55100 Kuala Lumpur, Malaysia

تلفن: 60-12-3608169

 

رزرو هتل کوالامپور

اکر قصد سفر به کوالالامپور را دارید در ابتدا بهتر است به فکر محل اقامت و هتل کوالالامپور باشید. برای این موضوع بهتر است به جست و جو عکس هتل ‌های کوالالامپور و قیمت هتل‌ های کوالالامپور و بهترین هتل‌ های کوالامپور بپردازید. برای جست و جو نیز بهتر است به سراغ سایت‌هایی بروید که معتبر باشند و دارای مجوز و به قولی امتحان خود را پس داده باشند مانند کی سفر. پس از انتخاب هتل مورد نظر خود به سادگی می‌توانید رزرو هتل ارزان در کوالالامپور بپردازید.

صفحات مرتبط

قیمت تور مالزی ، تور کوالالامپور ، رزرو هتل در مالزی ، رزرو هتل در سنگاپور