هتل آپارتمان خرمشهر به همراه عکس ، آدرس و قیمت

هتل آپارتمان خرمشهر به همراه عکس ، آدرس و قیمت

خرمشهر شهری است که بیشتر مورد توجه مسافران کاری یا تجار است. البته اگر برای سفر و گذران اوقات فراغت به خرمشهر سفر می‌کنید، مطمئن باشید پشیمان نخواهید شد و شهر مهمان‌دوست خرمشهر شما را ناامید نمی‌کند. از آنجا که خرمشهر کنار خلیج فارس و مرز عراق است موقعیت استراتژیک خاصی دارد که آن را از جهت سیاسی، اقتصادی و تجاری مهم کرده است. بدین سبب هتل‌ها و بلیط‌های خرمشهر در تمام فصول سال مشتری‌های مخصوص به خود را دارند اما در نوروز و تعطیلات خاص دیگر مسافران گردشگری را نیز به گرمی در آغوش می‌پذیرد.

اگر به خرمشهر و استان خوزستان سفر کردید، دیگر دیدنی های خوزستان مانند شهر باستانی شوش ، سازه های هیدرولیکی شوشتر و زیگورات چغازنبیل را فراموش نکنید. همچنین برای سفر به دیگر شهر های این استان می‎توانید راهنماهای سفر مجله کی سفر مانند راهنمای سفر به شوش ، راهنمای سفر به شوشتر و راهنمای سفر به اهواز را مطالعه نمایید.

هتل آپارتمان در خرمشهر

قیمت هتل آپارتمان در خرمشهر نسبت به نوساز بودن و امکاناتی که دارد تقریبا مناسب است و جزو اقامت‌های ارزان به شمار می‌رود. اگر تمایل به داشتن سفری ارزان دارید، وسط هفته یا زمان‌هایی غیر از تعطیلات خاص را برای سفر انتخاب کنید. در این زمان‌ها سایت کی سفر تخیفیف‌های شگفت انگیزی برای قیمت هتل‌ها می‌گذارد. چراکه سایت‌های گردشگری تعدادی اتاق را با قیمتی کم پیش اجاره می‌کنند تا آن را به مسافران بفروشند؛ پس اگر شما در زمان‌های کم طرفدار برای رزرو هتل در سایت اقدام کنید با قیمت‌های استثنایی روبه‌رو خواهید شد. 

 

رزرو هتل آپارتمان خرمشهر تفاوتی با رزرو هتل ندارد تنها کافی‌ است برای رزرو هتل آپارتمان خرمشهر زودتر اقدام کنید زیرا سریع‌تر پر می‌شود، مخصوصا در زمان پیک مسافرت. در سایت کی سفر در هنگام انتخاب هتل به دنبال هتل آپارتمان در خرمشهر باشید و با کلیک روی آن به صفحه‌ای متشکل از تصاویر و مشخصات اتاق‌های هتل می‌روید. بعد از این مرحله وارد کردن اطلاعات فردی و در نهایت پرداخت مبلغ، کار رزرو تمام است. اطلاعات رزرو برای شما پیامک و ایمیل می‌شود.

لیست هتل آپارتمان های خرمشهر

هتل آپارتمان 2 ستاره نسترن

هتل آپارتمان 2 ستاره نسترن در سال 95 در 3 طبقه، همراه با آسانسور، ساخته شد. این آپارتمان در خیابان بیت‌المقدس قرار دارد و در کل می‌تواند 100 مهمان را پذیرا باشد. در واقع هتل آپارتمان نسترن 12 سوئیت دارد که تمامی امکانات موردنیاز برای مسافران را دارد. مثلا این هتل از لحاظ موقیت مکانی دسترسی خوبی به بازار، رودخانه کارون ، اروند و اداره کل گمرک دارد. این هتل یکی از بهترین هتل‌ها در جنوب غربی ایران است که اگر تمایل به اقامت در مکانی تمیز و نوساز داشته باشید بهترین پیشنهاد همین هتل است

هتل آپارتمان 3 ستاره بارمانی

هتل آپارتمان 3 ستاره بارمانی در فروردین 97 در 6 طبقه و 22 واحد افتتاح شد. این هتل در 3 کیلومتری اداره کل گمرک است که یکی از مکان‌های مهم خرمشهر محسوب می‌شود و نزدیک بودن هتل به آن یک مزیت است. البته این مزیت بیشتر مورد توجه تجار و صاحبان مشاغل است. همچنین رود کارون نیز در چند قدمی هتل آپارتمان است. اقامت در سوئیت رویال این هتل تقریبا برایتان دوبرابر اتاق‌های معمولی درمی‌آید و البته سوئیت وی آی پی (VIP) از رویال نیز گران‌تر است. پارکینگ و اینترنت رایگان نیز دارد. همچنین قسمت نطرات کاربران نشان می‌دهد این هتل مهمانان خود را ناراضی از خدمات بدرقه نمی‌کند.

 

 

هتل آپارتمان ارزان در خرمشهر

در اینجا دو هتل آپارتمان جدید و با کیفیت خرمشهر را توصیفی اجمالی کردیم تا راحت‌تر بتوانید هتل مورد نظر خود را بیابید. به هر دوی این هتل آپارتمان ها می‌توان عنوان هتل آپارتمان ارزان در خرمشهر را داد. اما برای یافتن هتل آپارتمان در خرمشهر با قیمت مناسب می‌توانید از فیلتر قیمت در سایت کی‌سفر استفاده کنید و محدوده قیمت را به اندازه جیب خود تنگ کنید تا انتخاب راحت‌تری داشته باشید.

پیشنهاد کی‌سفر

هتل آپارتمان بارمانی

هتل آپارتمان بارمانی

هتل آپارتمان نسترن

هتل آپارتمان نسترن

صفحات مرتبط

هتل آپارتمان آبادان ، هتل آپارتمان اهواز ، هتل آپارتمان بوشهر ، هتل ارزان شیراز ، هتل ارزان اصفهان