هتل آپارتمان کرمانشاه به همراه عکس ، آدرس و قیمت

هتل آپارتمان کرمانشاه به همراه عکس ، آدرس و قیمت

هتل آپارتمان در کرمانشاه

هتل آپارتمان ها همواره گزینه خوبی برای مسافران هستند. لزوما قیمت یک شب اقامت در این هتل آپارتمان ها کمتر از هتل نمی‌شود اما در بسیاری از مواقع این اتفاق می‌افتد. کرمانشاه مرکز استان کرمانشاه در غرب کشور به عنوان یکی از شهرهای تاریخی و قدیمی ایران و از دیدنی های کرمانشاه با آثار دیدنی و جاذبه‌های گردشگری بسیار زیاد یکی از اصلی‌ترین مقاصد علاقه مندان به تاریخ و آثار و نقش و نگارهای تاریخی است. شاید در ذهن بسیاری از افراد این باشد که هتل آپارتمان ها کیفیت و خدمات کمتری در مقایسه با هتل‌ها ارائه می‌دهند. اما این چنین نیست. بعضی از هتل آپارتمان‌ های کرمانشاه دارای امکانات تفریحی و رفاهیی هستند که بعضا هتل‌ها فاقد آن‌ها هستند. به عنوان یک گردشگر بهتر است همیشه به هتل آپارتمان‌ها به عنوان یکی از گزینه‌های جدی برای انتخاب فکر کنید.

 

 

اگر قصد سفر به کرمانشاه را دارید، پیشنهاد می‎کنیم که حتما راهنمای سفر به کرمانشاه را مطالعه نمایید. در ادامه به معرفی معروف‌ترین و بهترین هتل آپارتمان در کرمانشاه خواهیم پرداخت.

لیست هتل آپارتمان ‌های کرمانشاه

هتل آپارتمان کوروش کرمانشاه را شاید بتوان بهترین و معروف‌ترین هتل آپارتمان این شهر دانست. کیفیت این هتل آپارتمان و امکانات و خدماتی که ارائه می‌دهد از بسیاری از هتل‌ها بیشتر و بهتر است. و در حد و اندازه یک هتل 3 ستاره است. این هتل آپارتمان با اتاق‌های دو نفره و سه نفره و سوئیت‌های 4 تخته امکانات مختلفی از جمله یخچال، تلویزیون، سرویس فرنگی، اینترنت، تلفن، رستوران، سونا و جکوزی، پارکینگ و... را شامل می‌شود. این امکانات برای یک هتل آپارتمان بسیار باکیفیت است. البته امکانات رفاهی بیشتری مانند سالن ورزشی یا سالن بیلیارد یا ترانسفر مسافر در این هتل آپارتمان وجود ندارد. بیشتر جاذبه‌های دیدنی کرمانشاه در خارج از شهر قرار دارند و فاصله آن‌ها تا این هتل آپارتمان زیاد است. اما با این وجود با حدود 30 دقیقه رانندگی می‌توان به بسیاری از جاذبه‌های دیدنی این شهر رسید.

در این میان بهتر است برای آشنایی بیشتر تعدادی از جاذبه‌های گردشگری شهر کرمانشاه را نام ببرم. این جاذبه‌ها عبارت هستند از طاق بستان، کوه بیستون، تکیه معاون الملک، تکیه بیگلر بیگی، معبد آناهیتا، گوردخمه اسحاق وند، غار قوری قلعه، موزه‌های باستانی مختلف، تالاب هشیلان، سراب نیلوفر و...

بازگردیم به بحث اصلی خود یعنی هتل آپارتمان کوروش. این هتل آپارتمان صبحانه را به صورت رایگان برای گردشگران ارائه می‌دهد.

حال نوبت به آن رسیده است که به بیان برخی از قوانین هتل آپارتمان کوروش که در میان بسیاری از هتل‌ها مشترک است بپردازیم. این قوانین عبارت هستند از:

رایگان بودن سرویس و اتاق برای کودکان زیر 6 سال. (در بعضی از هتل‌ها این موضوع درباره کودکان زیر 3 سال اجرا می‌شود.)

فردی اضافه بر ظرفیت اتاق اگر وارد اتاق شود هتل اپارتمان فقط تشک برای کف خواب برای او تامین می‌کند.

نکته مهمی که وجود دارد قوانین کنسلی این هتل آپارتمان است. قوانین کنسلی رزرو هتل آپارتمان در کرمانشاه در هتل‌های مختلف می‌تواند متفاوت باشد. در هتل آپارتمان کوروش اعلام کنسلی از 20 تا 11 روز قبل از ورود مسافر اگر اتفاق بیفتد؛ هتل با کسر 20% از کل مبلغ یک شب از رزرو، رزرو را کنسل می‌کند. اگر اعلام کنسلی از 10 تا 6 روز قبل از ورود مسافر اتفاق بیفتد هتل آپارتمان با کسر 30% از کل مبلغ یک شب رزرو را کنسل می‌کند. اعلام کنسلی اگر از 5 روز تا 48 ساعت قبل از ورود مسافر اتفاق بیفتد هتل با کسر 50% از کل مبلغ یک شب از رزرو، رزرو را کنسل خواهد کرد. اعلام کنسلی از 48 ساعت قبل از ورود مسافر، 70% از کل مبلغ یک شب از رزرو کسر می‌شود. حال اگر مسافری پس از رزرو و حتی اقامت در هتل بنا به هر دلیلی از اقامتش در هتل منصرف شود هزینه یک شب اقامت محاسبه می‌شود و از مبلغ پیش پرداخت کسر خواهد شد.

هتل آپارتمان ارزان در کرمانشاه

به هیچ وجه نگران هزینه محل اسکان خود نباشید! تمامی هتل‌ها و هتل آپارتمان ‌های کرمانشاه با توجه به امکاناتی که ارائه میدهند مبلغ خوبی را دریافت می‌کنند. به طور کلی هتل آپارتمان در کرمانشاه با قیمت مناسب بسیار یافت می‌شود. پیش از این به معرفی بهترین و معروف‌ترین هتل آپارتمان کرمانشاه یعنی کوروش پرداختیم. قیمت یک شب اقامت در این مکان از حدود 270 هزار تومان آغاز می‌شود که این مبلغ در مقابل کیفیت و امکانات این هتل آپارتمان بسیار مناسب است.

همیشه راه‌های فراوانی برای رزرو اتاق و سوئیت در هتل آپارتمان در کرمانشاه با قیمت مناسب وجود دارد. یکی از این راه‌ها خارج از فصل سفر کردن است. هر شهری فصل مناسب خود برای سفر را دارد. فصل مناسب سفر به کرمانشاه نیز بیشتر بهار است. در فصل مناسب سفر به کرمانشاه نیز مانند هر شهر دیگری، به دلیل درخواست زیاد قیمت‌ها افزایش پیدا می‌کند. پس من به شما پیشنهاد می‌کنم که خارج از فصل سفر کنید. هم چنین رزرو هتل، خرید تور، خرید بلیت و دیگر خدمات گردشگری از این قبیل از طریق سایت‌های معتبری مانند کی سفر امکان بهره مندی از تخفیف‌های گوناگون را برای شما فراهم می‌کند.

 

 

پیشنهاد کی‌سفر

هتل آپارتمان کوروش

هتل آپارتمان کوروش

هتل آپارتمان لیژان

هتل آپارتمان لیژان

صفحات مرتبط:

هتل ارزان مشهد ، هتل ارزان کیش ، هتل ارزان قشم ، هتل ارزان شیراز ، هتل ارزان اصفهان