هتل آپارتمان کاشان به همراه عکس ، آدرس و قیمت

هتل آپارتمان کاشان به همراه عکس ، آدرس و قیمت

هتل آپارتمان در کاشان

کاشان به دلیل قدمت تاریخی خود جایگاه خانه‌های تاریخی بسیاری است. مهم‌ترین یا به عبارتی جذاب‌ترین چیزی که در کاشان وجود دارد و گردشگران ایرانی و خارجی زیادی را به سوی خود می‌کشاند خانه های تاریخی این شهر است. معماری این خانه‌ها ، نقوش موجود در آن‌ها، آیینه کاری‌ها، کاشی کاری‌ها و بادگیرهای جذابی که ویژه ساختمان‌های قدیمی با آب و هوای گرم و خشک است خانه‌های تاریخی و سنتی کاشان را به آثار ویژه‌ای تبدیل کرده است. خوشبختانه در راستای حفظ این آثار تاریخی و مرمت آن‌ها برخلاف بسیاری از شهرهای دیگر تلاش‌های بسیاری انجام شده است. کاشان شاید از معدود شهرهای ایران باشد که در آن هتل‌ها نیز با معماری و بافت تاریخی قدیمی ساخته شده‌اند تا ظاهر و زیبایی‌های کلی شهر از بین نرود. با توجه به این موضوع شاید توانسته باشید حدس بزنید که هتل آپارتمان در این شهر نباید وجود داشته باشد زیرا ساختمان‌های سر به فلک کشیده هرگز جایگاهی در میان بافت تاریخی و تلاش‌هایی که برای حفظ معماری قدیمی در این شهر شده است ندارند.

 

 

اما اینطور نیست که فکر کنید هتل آپارتمان در کاشان یافت نمی‌شود. اما طبیعتا زیبایی معماری و ظاهر و ساختمان‌های هتل‌های قدیمی گردشگران بیشتری را به سوی خود می‌کشاند. و برای گردشگران خارجی نیز از جذابیت بیشتری برخوردار است.

هتل آپارتمان‌ های کاشان نیز مانند بیشتر هتل آپارتمان‌ها امکانات رفاهی لوکسی مانند استخر، سونا و جکوزی، سالن ورزشی، سالن بیلیارد، اتاق سیگار، کتابخانه و... را شامل نمی‌شوند. البته وجود این امکانات تفریحی و رفاهی بیشتر برای اغلب گردشگران اهمیت بسیاری ندارد. آنچه حائز اهمیت است وجود رستوران در هتل آپارتمان و ارائه صبحانه و ناهار و شام است که بیشتر هتل آپارتمان‌ها و هتل‌ها معمولا فقط صبحانه را در بر می‌گیرند. هتل آپارتمان  های کاشان در این زمینه با یک دیگر متفاوت هستند و بعضی از آن‌ها رستوران ندارند و بعضی که رستوران دارند صبحانه نیز به مسافران ارائه می‌دهند.

مسئله مهم دیگری که برای گردشگرانی که علاقه مند به سفر با خودروی شخصی هستند اهمیت بسیار پیدا می‌کند وجود پارکینگ است. بیشتر هتل آپارتمان‌ های کاشان دارای پارکینگ هستند.

نظافت اتاق‌ها و برخورد کارکنان نیز در انتخاب محل اقامت برای گردشگران اهمیت دارد.

ملاک دیگری که درباره هتل آپارتمان‌ها نیز مانند هتل‌ها مهم است، موقعیت مکانی و نزدیک بودن به آثار دیدنی شهر کاشان است.

آثار دیدنی کاشان به طور خلاصه عبارت هستند از: خانه بروجردی‌ها، خانه طباطبایی‌ها، خانه عامری‌ها، خانه عباسیان، بازار سنتی، حمام و باغ فین، حمام میر احمد، مسجد آقا بزرگ و...

این آثار دیدنی در فاصله کمی نسبت به یک دیگر قرار دارندو هتل آپارتمان ‌های کاشان نیز در پیرامون همین آثار با فاصله کم حدود 7 یا 8 کیلومتر ساخته شده است. البته بعضی از آثار دیدنی این شهر با مرکز شهر و با دیگر اثار دیدنی فاصله زیادی دارند مانند ارامگاه سهراب سپهری، شاعر معاصر، طبیعتا فاصله هتل آپارتمان‌ های کاشان با این آثار دیدنی و جاذبه‌های گردشگری خارج از شهر بیشتر است.

ساعت تحویل اتاق‌ها در هتل آپارتمان‌های این شهر نیز مانند هتل‌ها در سراسر کشور ساعت 14:00 و زمان تخلیه اتاق و تحویل کلید به هتل ساعت 12:00 است. البته در این میان گاه موارد متفاوتی نیز پیدا می‌شود.

لیست هتل آپارتمان‌ های کاشان

هتل آپارتمان کوثر

این هتل آپارتمان در سال 1370 ساخته شده است و البته چند سال پیش نیز بازسازی شده از این رو نمی‌توان آن را هتل آپارتمان قدیمی دانست. مجموعه کوثر با سوئیت‌ها یا بهتر است بگویم واحدهای آپارتمانی 4 نفره و 6 نفره و 8 نفره میزبان مسافران است. این هتل آپارتمان متاسفانه فاقد صبحانه و هر وعده غذایی دیگری است. پارکینگ با ظرفیت 30 خودرو و وجود اینترنت در اتاق‌ها از جمله مزایای این مجموعه و خدماتی است که به مسافران ارائه می‌شود.

هتل آپارتمان شیرین کاشان

این هتل آپارتمان با اتاق‌های 2 نفره با آشپزخانه و بدون آشپزخانه و 3 نفره با آشپزخانه و بدون آشپزخانه و 4 نفره با آشپزخانه و بدون آشپزخانه میزبان مسافران مختلف است. از مزایای این هتل آپارتمان می‌توان به رستوران و ارائه صبحانه اشاره کرد. متاسفانه هتل آپارتمان شیرین فاقد پارکینگ است؛ اما به یاد داشته باشید که از هتل آپارتمان‌ های کاشان با قیمت مناسب محسوب می‌شود.

از نظر کیفیت هتل آپارتمان شیرین و کوثر بیشتر مورد تایید گردشگرانی که تا به حال به آنجا سر زده اند هستند. پس از آن در الویت‌های بعدی گردشگران هتل آپارتمان‌های دیگری قرار دارند که اجمالا به آن‌ها می‌پردازم.

هتل آپارتمان هانی

این هتل آپارتمان فاقد رستوران برای صبحانه است اما سرو صبحانه در اتاق‌ها از ساعت 8:30 الی 9:30 انجام می‌شود. متاسفانه هتل آپارتمان هانی از پارکینگ برخوردار نیست.

هتل آپارتمان نائب

این هتل آپارتمان اصلا مورد تایید مسافران نیست! و از گردشگران نمره قبولی دریافت نمی‌کند؛ زیرا: فاقد پارکینگ است. فاقد رستوران و کافی شاپ است و در نتیجه هیچ نوع خدماتی برای صبحانه و ناهار و شام ارائه نمی‌شود. اینترنت در لابی و اتاق‌ها رایگان نیست و مسافران باید هزینه جدایی برای آن بپردازند.

در اینجا لازم می‌دانم برخی از قوانین مشترک و مهم و کلی در تمام هتل آپارتمان ‌های کاشان را ذکر کنم:

پذیرش زوجین تن‌ها با صیغه نامه رسمی که دارای مهر معتبر باشد امکان پذیر است.

خانم‌های مجرد تن‌ها با کارت شناسایی معتبر و عکس دار پذیرش می‌شوند.

هتل آپارتمان ارزان در کاشان

قیمت هتل آپارتمان در کاشان نسبت به هتل‌ها کمی ارزان‌تر است؛ البته این موضوع درباره تمام هتل اپارتمان‌ها صدق نمی‌کند. به طور کلی قیمت هتل آپارتمان‌ های کاشان از شبی بیش از 150 هزار تومان شروع می‌شود و تا کمتر از 300 هزار تومان ادامه دارد. البته عواملی مانند وجود پارکینگ و یا صبحانه همراه با اتاق در تعیین این مبلغ اثرگذار هستند.

به طور کلی اگر به دنبال هتل آپارتمان در کاشان با قیمت مناسب هستید بهتر است کمی قید کیفیت و خدمات رفاهی و تفریحی را بزنید!

هتل آپارتمان شیرین کاشان از ارزان‌ترین و جزء هتل آپارتمان‌ های کاشان با قیمت مناسب است. بهتر است فراموش نکنید که این هتل آپارتمان با وجود قیمت مناسب خود امکانات بسیاری را در بر نمی‌گیرد.

رزرو هتل آپارتمان در کاشان به صورت غیر حضوری و آنلاین این امکان را فراهم می‌کند که از تخفیف‌های ویژه موجود در سایت‌ها و جشنواره‌ها به مناسبت‌های گوناگون بهره مند شوید.

کی سفر یکی از مراجع اصلی معتبر تهیه خدمات گردشگری است که به شما کمک می‌کند تا هتل آپارتمان در کاشان با قیمت مناسب بیابید و با رزرو هتل آپارتمان در کاشان به صورت غیر حضوری از هزینه‌های سفر خود بکاهید.

 

 

پیشنهاد کی‌سفر

هتل آپارتمان شیرین

هتل آپارتمان شیرین

هتل آپارتمان مریم

هتل آپارتمان مریم کاشان

هتل آپارتمان خورشید اردهال

هتل آپارتمان خورشید اردهال

صفحات مرتبط

هتل ارزان در اصفهان ، هتل آپارتمان اصفهان ، هتل ارزان شیراز ، هتل آپارتمان شیراز ، هتل ارزان یزد