هتل آپارتمان بجنورد به همراه عکس ، آدرس و قیمت

هتل آپارتمان بجنورد به همراه عکس ، آدرس و قیمت

بجنورد با مساحت 36 کیلومترمربع شهری است در مرکز استان خراسان شمالی که در شمال شرق ایران در کوهپایه‌های رشته‌کوه الاداغ واقع‌شده است. بجنورد یکی از شهرهای بزرگ خراسان محسوب می‌شود لذا آن را چهل‌وچهارمین شهر کشور می‌دانند که از تقسیم استان خراسان به سه استان دیگر پدید آمده است. بجنورد در لهجه شمال خراسان با تلفظ (بژنرد) ‌به‌کار می‌رود. شاید برایتان جالب باشد که بدانید درگذشته بجنورد را بانام بیژن‌گرد خطاب میکردند که معنای ان آباد شده به دست بیژن یا ساخته بیژن بوده است اما درگذر زمان بنا به اتفاقاتی به بجنورد تغییر میابد. بخش‌های مرکزی رازوجرگلان، مانه و سملقان شامل شهرستان بجنورد می‌شوند.

بجنورد‌ درجوار شهرهای شیروان، اسفراین و اشخانه قرار دارد. اهالی بومی بجنورد و خراسان شمالی از فارس‌های بومی یا به‌عبارت‌دیگر تات‌هاتشکیل شده‌اندکه اکثر انها را در بافت میانی و محله‌های جنوبی بجنورد ازجمله خیابان شهید چمران 17 شهریور و بعضی از کوچه‌های خیابان شهید بهشتی می‌توان دید. گویش‌های رسمی رایج در این منطقه عبارت‌اند از فارسی-ترکی و فارسی- ترکی-کردی وکرمانج است. اکثر اهالی بجنورد از قوم‌های‌کردشادلو تشکیل ‌شده‌اند. یکی از موارد مهمی که در سفرها مدنظر قرار می‌گیرد چگونگی وضعیت آب‌وهوای محلی است که قصد سفر به آن‌را دارید اهمیت این مسئله به حدی است که در بعضی مواقع سفر شمارا تحت تأثیر قرار می‌دهد؛ توجه داشته باشید بجنورد ازنظر آب‌وهوایی در وضعیت نیمه معتدلی قرار دارد که زمستان‌های سرد و تابستان‌های گرمی دارد همچنین شاهد افزایش رطوبت از سمت شرق به غرب خواهیم بود. در اطراف بجنورد کوهستان‌هایی قرار دارد که در بارندگی‌های برف و سرمای بجنورد تأثیر بسزایی میگذارد.

راهنمای سفر به بجنورد را در اینجا بخوانید !

بهترین زمان برای سفر به این شهر زیبا فصل بهار است که آب‌وهوای معتدل و مطلوب‌تری دارد. رودخانه‌های مهم این‌شهر عبارت‌اند از اترک، فیروزه، چندیر، سومبار، دربند و سملقان که زیبایی این شهر را در میان مراتع و جنگل‌های انبوه دوچندان میکند. در 120 کیلومتری غرب بجنورد پارک ملی گلستان قرار دارد در صورت علاقه‌مندی به طبیعت می‌توانید از این منظره زیبا دیدن نمایید. همان‌طور که خود و همراهانتان از این سفر به‌یادماندنی لذت خواهید برد پیشنهاد می‌شود برای عزیزانتان ‌هم تدارکاتی تهیه‌کرده تا علاوه بر خود دوستدارانتان را که چشم‌انتظار برگشتتان هستند خشنود کنید لذا لازم است از سوغاتی‌های بجنورد اطلاعات کافی داشته باشید که مادر این مطلب به این امر اشاره خواهیم کرد. آب‌نبات، شکرپنیر، قره‌قروت، کشک، انگور کلادار یا رزاقی، خشکبار و آجیل و همچنین میوه‌هایی مانند هلو، سیب و لواشک اشاره نمود.

اگر به صنایع‌دستی این شهر علاقه‌مند هستید می‌توانید با مراجعه به مراکز عرضه‌کننده این محصولات نسبت به تهیه آن‌ها اقدام نمایید که عبارت‌انداز: گلیم‌بافی، قالی و قالیچه ترکمن، پشتی ترکمن، زیور آلات، لباس‌محلی ترکمن، جاجیم، کلاه کرکی، چوخه، پارچه‌بافی سنتی، معرق و سازهای زیبای سنتی. برای سفر به بجنورد می‌توانید از وسایل حمل‌ونقلی همچون ماشین، قطار و هواپیما استفاده کنید اما در صورت انتخاب وسیله نقلی شخصی به هزینه بنزین ان هم توجه داشته باشید. برای حمل‌ونقل در داخل شهر اتوبوس‌ها، تاکسی‌ها و به‌ویژه تاکسی بیسیم برای خدمت‌رسانی اماده هستند. شاید داشتن محلی مناسب برای اقامت خود و همراهانتان یکی از مسائل مهمی باشد که ذهن شمارا در حین سفر به خود مشغول می‌کند اما باوجود هتل آپارتمان های بجنورد از این باب دیگر نگرانی نخواهید داشت. با اقامت در هتل آپارتمان های بجنورد می‌توانید حس مطلوبی را که در آپارتمان های شخصی خوددارید تجربه کنید و از آن لذت ببرید.

هتل آپارتمان در بجنورد

هتل آپارتمان ها معمولا به‌صورت واحد یا سوئیت‌های مبله به مشتریان ارائه می‌شود همچنین مانند هتل ها در زمان‌های تعیین‌شده توسط خدمه نظافت میشود تا شما در مکانی تمیز و بهداشتی اسکان داشته باشید. یکی از مزیت‌های هتل آپارتمان ها نسبت به هتل ها این است که میتوانید بدون نیاز به داشتن اجاره‌نامه از امکانات آن استفاده کنید یا هرزمانی که تمایل داشتید از استفاده ان صرف‌نظر کنید بدون داشتن هرگونه محدودیتی که این امر از اهمیت بالایی برخوردار است. اگر از پس هزینه‌های سرسام اورهتل های لوکس برنمی ایید می‌توانید هتل اپارتمان را جایگزین ان کنید. در نظر داشته باشید که در هتل ها امکاناتی برای آشپزی و تهیه غذا وجود ندارد چون اکثر هتل ها دارای رستوران هستند این در صورتی است که در هتل آپارتمان ها رستورانی در نظر گرفته نشده و مسئولیت فراهم کردن غذا با خود مسافر است بنابراین در هتل آپارتمان ها شاهد آشپزخانه‌های مجهزی خواهیم بود. توجه داشته باشید که هتل ها و هتل آپارتمان ها ازجهات متعددی با یکدیگر تفاوت دارند که دراین مطلب به چند مورد انها اشاره خواهیم کرد که یکی از انها تفاوت در وضعیت ظاهری و عرض خیابانی است که هتل ها یا هتل آپارتمان ها دران قرار دارند.

در هتل آپارتمان ها عناصری مانند سالن، سرویس بهداشتی، حمام، آشپزخانه و اتاق قرار دارد اما معمولا در هتل ها اتاق ارائه‌شده دارای حمام، دستشویی و رختخواب است بنابراین پیشنهاد می‌شود در صورت بالابودن تعداد همراهانتان از هتل آپارتمان که مساحت بیشتری دارد استفاده کنید. هتل ها و هتل آپارتمان ها در درجه‌بندی متفاوت هستند لذا هتل ها از درجه1 تا 5 شروع می‌شوند که بهترین نوع ان به درجه 5 اختصاص دارد این در حالی است که هتل آپارتمان ها صرفا تا درجه 3 وجود دارد لذا بهترین نوع ان آخرین درجه به شمارمی اید. درجه‌ها بیانگرامکانات ارائه شده در این مکان‌ها است مثلا می‌توان به حمل‌ونقل آسان در مرکز شهر اشاره نمود یا چگونگی دسترسی به فرودگاه؛ از دیگر موارد می‌توان به کیفیت رستوران، استخر، سونا، جکوزی، سالن‌های ورزشی، کتابخانه، سالن‌های مختص کنفرانس و همایش اشاره کرد. شاید برایتان جالب باشد که علت ارزان‌تر بودن هتل آپارتمان نسبت به هتل ها چیست؟ ممکن  گمان کنید دلیل ان بی‌کیفیتی خدمات ارائه شده در هتل آپارتمان ها است اما لازم بدانیدصرفا نمای هتل ها نسبت به هتل اپارتمان ها لوکس وجذاب تر است بنابراین با اقامت در هتل آپارتمان‌ های بجنورد با قیمت مناسب از پرداخت هزینه‌های گزاف خودداری خواهید کرد و از امکاناتی استفاده می‌کنید که تفاوت زیادی با هتل ها ندارند.

لیست هتل آپارتمان های بجنورد

شرکت کی‌سفر با تلاش‌های شبانه‌روزی خود شرایط مناسبی را برای شما هم‌وطن عزیز مهیا کرده تا بتوانید به‌صورت آنلاین به لیست هتل آپارتمان های بجنورد دسترسی بیابید بدون اینکه نیاز باشد به هتل آپارتمان های بجنورد مراجعه کنید. رزرو هتل اپارتمان در بجنورد به صورت آنلاین به‌صرفه‌تر و مقرون به‌صرفه‌تر است و همچنین دردسر کمتری متحمل خواهید شد. لازم نیست برای رزرو آنلاین از قبل نسبت به پرداخت اقدام کنید یا اینکه سابقه عضویت داشته باشید. اگر تمایل دارید از قیمت هتل اپارتمان در بجنورد مطلع شوید کی سفرچنین امری را میسر کرده است لذا به سایت ان مراجعه کرده تا بتوانید بر اساس توانایی مالی خود بهترین تصمیم را اتخاذ نمایید.

برای رزرو هتل آپارتمان در بجنورد باید اقدامات لازم ذکر شده در قسمت بالای سایت را انجام دهید که عبارتنداز پرواز داخلی، پروازخارجی و هتل داخلی گزینه موردنظر هتل داخلی است که بایدان را انتخاب کنید سپس شهر موردنظر که در اینجا بجنورد است را درج کنید در قسمتی که هتل های شهر بجنورد روئیت شد روی گزینه همه هتل ها دکمه کلیک را فشار دهید و برای ادامه روند اطلاعات دیگر مانند تاریخ ورود و خروج به هتل را درج کنید و بر روی گزینه‌ای که جستجو را نشان می‌دهد کلیک کنید. با اتمام مراحل ذکرشده لیست هتل آپارتمان های بجنورد با توجه به قیمت از ارزان‌ترین تا گران‌ترین ان به نمایش گذاشته می‌شود و شما میتوانید از قیمت هتل اپارتمان در بجنورد اگاه شوید. با کارت بانکی عضو شتاب که دارای رمز دوم است مبلغ خواسته شده را پرداخت کنید تا رزرو مکان مورد نظر قطعی شود.

با استفاده از خدمات الکترونیکی هیچ محدودیتی برای انتخاب نخواهید داشت و شرایطتان نسبت به مراجعه حضوری بهتر خواهد بود چون شما فقط حق انتخاب مکانی رادارید که به آن مراجعه کردید و بررسی هریک ازانها مشکل و وقت‌گیر است و در صورت مضطر بودن مجبور هستید صرفا مکان پیشنهادشده را انتخاب کنید. یکی از مکان‌هایی خدمات ارزنده‌ای به مشتریان ارائه می‌کند و شما می‌توانید دران اسکان داشته باشید هتل آپارتمان لاله در بجنورد است این هتل آپارتمان در میدان دفاع مقدس سمت چپ 150 متر دهکده مقاومت بسیج قرار دارد. تعداد اتاق‌های موجود به‌صورت یک خوابه و دو خوابه است. امکانات موجود عبارت‌اند از اینترنت، خشک‌شویی، سالن‌کنفرانس، اینترنت موجوددرلابی، رستورانی با غذاهای متنوع وکافی‌شاپ همچنین باوجود پارکینگ دیگر نگران جای پارک ماشینتان نخواهید بود.

 

هتل آپارتمان ارزان در بجنورد

اگر تمایل دارید در مکانی شیک و لوکس اقامت داشته باشید هتل را که عرضه‌کننده خدمات بیشتری به مشتریان است انتخاب کنید؛ اما در صورت نداشتن استطاعت مالی زیاد بهتراست به‌جای انتخاب هتل از هتل آپارتمان ها که تفاوت چندانی در ارائه امکانات ندارند استفاده کنید. لازم است بدانید همیشه اقامت در هتل آپارتمان ها کم‌هزینه‌ نخواهد بود بنابراین هتل اپارتمان ارزان در بجنورد به مواردی مانند تعداد هتل های موجود دران شهر بستگی دارد پس اگر هتل ها کمتر باشند  قیمت هتل آپارتمان ها افزایش میابد که در پیدا کردن هتل آپارتمان ارزان در بجنورد با مشکل مواجه خواهید شد و این امر با سختی میسر خواهد شد. درجه‌بندی هتل آپارتمان ها در کاهش یا افزایش ان تأثیرگذار است درنتیجه هتل آپارتمان 3 ستاره از قیمت بیشتری برخوردار است همچنین شاهد هتل های 5 ستاره‌ای هستیم که در ارائه امکانات تفاوت زیادی با یک هتل آپارتمان 3 ستاره ندارند. سفر در ایام خاصی مانند تعطیلات تابستان و ایام نوروز از دیگر مواردی که در رنج قیمت هتل آپارتمان در بجنورد تأثیر می‌گذارد و آن را از حالت ارزان درمی‌آورد مثلا اکثر خانواده‌ها ترجیح می‌دهند در فصل تابستان که مدارس بازنیستند بار سفر ببندند همین امر در ازدحام جمعیت در این فصل تأثیر می‌گذارد پس هر چه جمعیت بیشتر شود با افزایش قیمت این‌گونه مکان‌ها مواجه خواهید شد و هتل اپارتمان در بجنورد با قیمت مناسب کمتر خواهد شد.

مطالب ذکرشده دلیلی است بر رد کردن ارزانی هتل آپارتمان ها در تمامی فصول لذا پیشنهاد می‌شود در صورت ضرورت نداشتن سفران را به زمان‌های مناسب‌تری موکول کنید. از دیگر مواردی که دقتتان را می‌طلبد این است که با رزرو 2 اتاق دونفره به‌صورت مجزا هزینه بیشتری را متقبل خواهید شد این در حالی است که اتاق 4 نفرِ هزینه کمتری را دارد پس صرفه می‌کند اتاق‌هایی که ظرفیت پذیرش جمعیت بیشتری دارد انتخاب کنید. هنگام رزرو هتل اپارتمان به دوری یا نزدیکی ان به مرکز شهر توجه کنید زیرا این امر در افزایش هزینه مؤثر خواهد بود بارعایت نکات مندرج شده میتوانید سفری باهزینه مناسب و به یاد ماندنی داشته باشید.

 

 

پیشنهاد کی ‌سفر

هتل آپارتمان حسین

هتل آپارتمان حسین

صفحات مرتبط

هتل ارزان مشهد ، هتل های پنج ستاره مشهد ، هتل های چهار ستاره مشهد ، هتل های سه ستاره مشهد ، هتل های دو ستاره مشهد