هتل آپارتمان بیرجند به همراه عکس ، آدرس و قیمت

هتل آپارتمان بیرجند به همراه عکس ، آدرس و قیمت

هتل آپارتمان در بیرجند

بیرجند مرکز خراسان جنوبی و شهری زیبا و تاریخی است. شاید کمتر مسافری بیرجند را به عنوان مقصد سفر تفریحی خود انتخاب کند اما حتما شنیده‌اید هیج کجای ایران بدون زیبایی نیست. بیرجند شهری است که زیبایی‌هایش را کمی پنهان کرده اما با کمی جستجو در کی سفر و بالا پایین کردن مجله ما می‌توانید مکان‌های دیدنی و یا تاریخی بیرجند را بیابید.

 

 

شما در جستجوی هتل آپارتمان هستید اما لازم است صادقانه به شما بگوییم که بیرجند هتل آپارتمان ندارد اما هتل‌‌هایش تماما در دسته هتل‌ های با قیمت مناسب قرار می‌گیرند. مثلا هتل یک ستاره مقدم هتلی است آپارتمانی در 3 طبقه که قیمت فوق‌العاده ارزانی دارد. همچنین برای اقامتی شبیه به هتل آپارتمان می‌توانید از آپارتمان های اجاری مثل آپارتمان مهرشهر استفاده کنید.

از آنجا که بیرجند هتلی تحت عنوان هتل آپارتمان ندارد، رزرو هتل آپارتمان در بیرجند نیز قضیه‌ای بی پاسخ است. اما شما می‌توانید با ورود به سایت کی سفر و وارد کردن نام مقصد در قسمت مربوطه لیست هتل‌ها را ببینید. اگر هدفتان از رزرو هتل آپارتمان قیمت مناسب و در عین حال راحتی باشد؛ پیشنهاد ما رزرو هتل یک ستاره قائم و یا مقدم است. این دو هتل امکاناتی شبیه به هتل آپارتمان دارند و با قیمتی بسیار مناسب خدمت‌رسانی می‌کنند. 

 

 

لیست هتل آپارتمان های بیرجند

ما در اینجا دو تا از هتل‌های بیرجند را معرفی می‌کنیم که امکانات و قیمتشان در رنج و دسته هتل آپارتمان قرار می‌گیرد.

هتل قائم بیرجند

هتل قائم دو ستاره دارد و جزو دسته هتل‌های جدید و متوسط استان خراسان جنوبی قرار می‌گیرد. این هتل 4 طبقه و 27 اتاق دارد. این هتل در مرکز شهر و در فاصله کوتاه از باغ و عمارت اکبریه، فرودگاه بیرجند و قلعه بیرجند واقع شده است. این هتل در سال 85 با امکانات و خدمات مطلوب و متناسب با استاندارهای هتل‌داری افتتاح شد. امکانات هتل قائم شامل آسانسور، اینترنت در لابی، کافی شاپ و ... می‌شود.

هتل 1 ستاره مقدم

هتل 1 ستاره مقدم از هتل‌های قدیمی بیرجند است که در سال 1390 جهت بهبود امکانات بازسازی شد. این هتل 3 طبقه و 25 اتاق دارد و در واقع ارزان ترین هتل بیرجند است. منظورمان از ارزان این است که برای یک شب اقامت در اتاقی دو نفره در این هتل، تنها باید 83هزار تومان بپردازید. این هتل دسترسی همچنین مناسبی به مناطق دیدنی شهر دارد مثلا در نزدیکی قلعه بیرجند واقع شده است.

 

هتل آپارتمان ارزان در بیرجند

یافتن هتل آپارتمان ارزان برای کسانی که برای سفر کاری به بیرجند می‌آیند یا می‌خواهند کم‌ترین هزینه اقامت را داشته باشند بسیار حیاتی است. ما پیشنهاد می‌کنیم هتل مقدم را با خیال راحت برای اقامتی ارزان و به صرفه انتخاب کنید. این هتل از لحاظ خدمات و امکانات شما را ناامید نمی‌کند و جایگزین مناسبی برای هتل آپارتمان ارزان در بیرجند است.

پیشنهاد کی سفر

هتل قائم

هتل آپارتمان قائم

صفحات مرتبط

هتل ارزان مشهد ، هتل ازان کیش ، هتل ارزان قشم ، هتل های دو ستاره مشهد ، هتل های 2 ستاره کیش