هتل آپارتمان بندرعباس به همراه عکس ، آدرس و قیمت

هتل آپارتمان بندرعباس به همراه عکس ، آدرس و قیمت

بندرعباس بزرگترین بندر ایران و یکی از زیباترین شهرهای , و دیدنی های هرمزگان و حتی جنوب کشور است؛ اکثر مردم این شهر به صید و خرید و فروش ماهی مشغول‌اند؛ علاوه براین جاذبه های طبیعی و گردشگری و آثار تاریخی این بندر زیبا سالانه تعداد گردشگران زیادی را بسوی جذب می‌کند؛ همین امر سبب شده در بندرعباس هتل‌ها و هتل آپارتمان ها و سوئیت‌های زیادی مشغول ارائه خدمات به مسافران باشند؛ ممکن است شما در انتخاب بین هتل و هتل آپارتمان مردد شده باشید و ندانید کدام را انتخاب کنید؛ تردید شما زمانی دوچندان خواهد شد که قیمت رزرو برای هتل و هتل آپارتمان بندرعباس بسیار نزدیک به‌هم باشد.

 

 

اگر قصد سفر به بندرعباس را دارید ، راهنمای سفر به بندرعباس را فراموش نکنید.

در این حالت تصور عامه براین است که سطح هتل‌ها از هتل آپارتمان ها بالاتر است و کیفیت و کمیت ارائه خدمات در آن‌ها بهتر  است؛ پس زیرکانه‌تر است که رزرو خودرا برای هتل در بندرعباس انجام دهند؛ اما باید بدانید این تصوری اشتباه است البته که هتل‌ها و هتل آپارتمان های بندرعباس با یکدیگر تفاوت‌هایی دارند ولی صرفا بخاطر اینکه یکی هتل و دیگری هتل آپارتمان است نسبت به‌هم برتری ندارند.

نخستین تفاوت هتل آپارتمان بندرعباس با هتل‌های بندرعباس در نوع و متراژ محل اقامت شماست؛ درهتل آپارتمان همانگونه که از نامش پیداست شما یک واحد آپارتمان را اجاره خواهید کرد که دارای اتاق خواب؛ پذیرایی؛ آشپزخانه وسرویس بهداشتی است ولی در هتل؛ شما تنها یک اتاق که دارای امکانات تخت و سرویس بهداشتی است را اجاره خواهید کرد.

پس در مواقعی که می‌خواهید با اعضای خانواده خود سفر کنید یا تعداد نفرات بالاست و می‌خواهید راحت باشید هتل آپارتمان در بندرعباس گزینه‌ی بهتر و بصرفه‌تری است. بسته به تعداد نفرات می‌توانید هتل آپارتمان های یک خوابه ؛ دو خوابه و سه خوابه را رزرو نمایید.

دومین تفاوت هتل‌ها با هتل آپارتمان بندرعباس در نوع خدمات دهی است؛ همانطور که می‌دانید هتل‌ها بر حسب نوع خدمات و کیفیت خدماتی که به مسافران ارائه می‌دهند درجه بندی می‌شوند وستاره می‌گیرند؛ خدماتی همچون: روم سرویس؛ مجموعه ورزشی؛ فروشگاه؛ استخر؛ لابی؛ اینترنت و ...

اما هتل آپارتمان ها در بندرعباس و عموما هر هتل آپارتمان دیگری از آنجا که ستاره دریافت نمی‌کنند بنابراین ملزم به ارائه خدماتی که هتل‌ها ارائه می‌کنند نیستند؛ اما این بدین معنی نیست که سطح ارائه خدمات در هتل آپارتمان های بندرعباس پایین‌تر از هتل‌هاست. برای نمونه می‌توان هتل آپارتمان اطلس بندرعباس را نام برد که کیفیتی همپای هتل‌ها ارائه می‌دهد؛ دسترسی این هتل نیز بسیار مطلوب بوده طوری‌ که فاصله آن تا فرودگاه ۱۲ کیلومتر؛ تا اسکله ۱۰ کیلومتر و تا مرکز خرید تنها ۲ کیلومتر است؛ اتاق های این هتل تمیز و دلباز بوده و دسترسی خوبی به دریا و مرکز خریدهای شهر دارد؛ و امکاناتی همچون صندوق امانات؛ تاکسی سرویس؛ اینترنت؛ رستوران و لابی را در اختیار مسافران قرار می‌دهد.

تفاوت سوم هتل‌ها و هتل آپارتمان های بندرعباس مربوط می‌شود به تفاوت ظاهری در نوع سازه؛ متراژ و نقشه‌ی ساختمان :

هتل‌ها در ساخت سازه و بنای خود ملزم به رعایت قوانین و اصولی هستند که این الزامات برای هتل آپارتمان ها وجود ندارد چرا که نوع و متراژ بنای ساختمان و رعایت این اصول روی دریافت یا عدم دریافت ستاره‌ها و یا کاهش و افزایش آن موثر است؛ مواردی همچون: ابعاد و مساحت لابی؛ عرض خیابانی که هتل در آن واقع شده؛ تعداد اتاق‌های هتل؛ دارا بودن یا نبودن پارکینگ؛ داشتن غذا خوری و رستوران و ...

پس اگر شما از جمله‌ی افرادی هستید که قرارهای کاری خودرا در چنین مکان‌هایی برگزار می‌کنید و یا به فضای اطرافتان اهمیت زیادی می‌دهید هتل انتخاب مناسب‌تری برای شماست ولی در غیر اینصورت هتل آپارتمان هم می‌تواند گزینه‌ی خوبی برای شما باشد.

علاوه بر موارد گفته شده در بالا هنگامی که قصد اقامت طولانی مدت در جایی را دارید هتل آپارتمان می‌تواند گزینه‌ی خوبی برای شما باشد؛ چرا که از لحاظ اقتصادی نسبت به هتل بسیار بصرفه‌تر است و در مدیریت هزینه‌ها کمک می‌کند.

گفتنی است جزئیات بیشتر در مورد هتل آپارتمان های بندرعباس در وبسایت کی‌سفر ذکر شده.

هتل آپارتمان در بندرعباس

همانگونه که گفته شد بندرعباس از زیباترین و گردشگر پذیرترین شهرهای جنوب ایران است؛ از این رو خوشبختانه هتل‌ها و هتل آپارتمان های خوب و مناسبی در این شهر یافت می‌شود؛ اگر شما بنابر هر دلیلی چه کاری و چه تفریحی بخواهید سفر بندرعباس را تجربه کنید و قوم و خویشی را نداشته باشید که در منزل آنان سکنی گزینید بی‌شک به دنبال هتل‌ و هتل آپارتمان در بندرعباس خواهید گشت؛ حال اگر در فصول شلوغ و پرگردشگر سال باشد به احتمال زیاد بیشتر هتل‌ها رزرو هستند و اتاق خالی ندارند. از این رو شما به دنبال یک هتل آپارتمان در بندرعباس با قیمت مناسب خواهید گشت.

یکی از هتل آپارتمان های بندر عباس با قیمت مناسب هتل آپارتمان مریم بندرعباس است که در سال ۱۳۸۷ تاسیس و دارای ۸ باب آپارتمان است؛ این هتل دسترسی مناسبی به اماکن تفریحی وفرهنگی شهر و نیز پایانه‌های ورودی و خروجی داشته بطوری که فاصله آن تا فرودگاه بین المللی با ماشین کمتر از نیم ساعت؛ تا ایستگاه راه آهن کمتر از یک ربع؛ تا ترمینال مسافربری ۱۰ دقیقه؛ تا معبد هندوها ۶ دقیقه؛ تا عمارت کلاه فرنگی ۱ دقیقه؛ تا حمام گله‌داری ۳دقیقه و تا موزه‌ی آب این شهر ۱۴ دقیقه است.

علاوه بر این این هتل آپارتمان خانم‌های تنها را نیز پذیرش خواهد کرد. ساعت تحویل واحدها در هتل آپارتمان مریم ۱۲ و ساعت تحویل گرفتن نیز ۱۴ می‌باشد.

این هتل همچنین خدماتی مثل پارکینگ و اینترنت در اختیار مسافران قرار می‌دهد؛  واحدهای آن دو خوابه و سه خوابه هستند که رو به دریا و مسجد نیز می‌باشند؛ این هتل آپارتمان یکی از نزدیکترین هتل آپارتمان ها به ساحل می‌باشد.

لیست هتل آپارتمان ‌های بندرعباس

همانطور که گفته شد هنگام مسافرت‌های دسته جمعی بهترین و اقتصادی‌ترین گزینه برای اقامت هتل آپارتمان ها هستند چرا که بسته به تعداد همراهان خود می‌توانید واحدهایی با دو اتاق؛ سه اتاق؛ و یا حتی بالاتر رزرو کنید در بالا به تعدادی از هتل آپارتمان‌‌های بندر عباس اشاره کردیم اما تعداد هتل آپارتمان های موجود در بندر عباس بیش از این تعداد است و خوشبختانه این شهر بندری در سال‌های اخیر پیشرفت خوبی هم در زمینه‌ی کمیت و هم کیفیت هتل آپارتمان ها داشته است.

هتل آپارتمان سفید بندرعباس: این هتل آپارتمان از جمله هتل آپارتمان های نوساز است که در سال ۱۳۹۶ در بلوار مرجان بندرعباس افتتاح شد؛ ساختمان این بنا ۸ طبقه بوده و دارای ۲۵ واحد اقامتی با امکانات خوب رفاهی برای مسافران است؛ علاوه براین هتل آپارتمان سفید بندرعباس به فرودگاه بین المللی این شهر نزدیک و دسترسی خوبی دارد.

آدرس هتل آپارتمان سفید: بندرعباس؛ بهشت بندر؛ بلوار نواب؛ ابتدای بلوار مرجان

هتل آپارتمان آتیلار ۲ بندرعباس: این هتل نیز در مرکز شهر واقع شده و تا ساحل فقط ۱۵ دقیقه فاصله دارد؛ از مزایای دیگر آن نزدیکی به ایستگاه اتوبوس و فاصله‌ی بسیار کم دو دقیقه‌ای به معبد هندوها  و مراکز خرید شهر است؛ تا فرودگاه نیز فاصله‌ای ۳۰ دقیقه‌ای دارد؛ تمیزی اتاق‌ها و برخورد حرفه‌ای کارکنان نیز از دیگر مزایای هتل آپارتمان آتیلار ۲است.

آدرس: بندرعباس؛ خیابان امام خمینی؛ میدان هفده شهریور؛ کوچه اداره پست

در مورد هتل آپارتمان مریم بندر عباس و هتل آپارتمان اطلس نیز توضیحاتی ارائه شد.

آدرس هتل آپارتمان مریم بندرعباس: بلوار ساحلی؛ خیابان طالقانی؛ کوچه گلکار

آدرس هتل آپارتمان اطلس بندرعباس: چهاراه قدس؛خیابان شهید بهشتی

هتل آپارتمان ارزان در بندرعباس

مسلما همه‌ی ما به‌دنبال ارزان سفر کردن هستیم؛ طبیعی است هنگام گشتن به دنبال هتل و هتل آپارتمان در بندرعباس ابتدا به سراغ لیست هتل آپارتمان ارزان در بندرعباس برویم و بخواهیم هرکدام را که با بودجه ما تطابق بیشتری دارد و امکانات آن همان امکانات مد نظرما است انتخاب کنیم؛ بهتر است پیش از سفر خود اطلاع کاملی از قیمت هتل آپارتمان در بندرعباس داشته باشیم؛ برای رزرو هتل آپارتمان در بندرعباس می‌توان به وبسایت کی‌سفر مراجعه کرد و لیستی از هتل آپارتمان های بندرعباس با قیمت مناسب را در آن یافت؛ سپس برای رزرو اتاق یا آپارتمان اقدام نمود.

یکی از هتل آپارتمان های بندرعباس با قیمت مناسب هتل آپارتمان اطلس بندرعباس است؛ این هتل که در سال۱۳۷۳ ساخته و افتتاح شد در سال ۱۳۹۰ مورد بازسازی قرار گرفت تا با کیفیت بهتری به ارائه خدمات به مسافران بپردازد درحال حاضر این هتل یکی از هتل آپارتمان های ارزان در بندر عباس محسوب می‌شود و شروع قیمت‌ها برای یک شب اقامت در این هتل ۳ طبقه که ۱۷ اتاق برای پذیرایی از مسافران دارد از ۱۰۰ هزار تومان بوده؛ طبیعتا هرچه تعداد اتاق‌ها بالاتر برود قیمت‌ها نیز سیر صعودی در پیش خواهند گرفت؛ مثلا شروع قیمت‌ها برای واحدهای ۲ خوابه از ۱۴۰ هزار تومان است.

لازم به ذکر است که عوامل مختلفی روی قیمت هتل آپارتمان در بندرعباس تاثیر گذار است؛ از جمله اینکه فصل رزرو هتل آپارتمان شما در بندرعباس کدام فصل است؛ زیرا که در فصول پرگردشگر رزرو اتاق درهتل و حتی واحد در هتل آپارتمان سخت‌تر بوده و شاید مجبور شوید هزینه‌ی بالاتری صرف کنید؛ بنابراین توصیه می‌شود برای رزرو اتاق و یا آپارتمان خود از مدتی قبل قیمت‌ها و تغییرات آن‌را در وبسایت ‌کی‌سفر زیر نظربگیرید تا بتوانید بهترین انتخاب و تصمیم‌گیری را انجام دهید و اگر به‌دنبال یک هتل آپارتمان ارزان در بندرعباس هستید می‌توانید رزرو خودرا در این وبسایت به‌راحتی وبطور آنلاین انجام دهید؛ گاها و دربرخی فصول سال که تعداد گردشگران کم می‌شود برخی از هتل‌ها و هتل آپارتمان ها برای مسافران خود تخفیفاتی درنظر می‌گیرند؛ بنابراین اگر به دنبال ارزان سفر کردن هستید می‌توانید این تخفیفات را دنبال کرده و پی‌گیری نمایید.

 

 

پیشنهاد کی‌سفر

هتل آپارتمان سفید

هتل آپارتمان سفید

هتل آپارتمان اطلس

هتل آپارتمان اطلس

هتل آپارتمان مریم

هتل آپارتمان مریم بندرعباس

صفحات مرتبط

هتل ارزان در اصفهان ، هتل آپارتمان اصفهان ، هتل های مشهد نزدیک حرم ، هتل آپارتمان مشهد ، هتل آپارتمان شیراز