هتل آپارتمان اردبیل به همراه عکس ، آدرس و قیمت

هتل آپارتمان اردبیل به همراه عکس ، آدرس و قیمت

اردبیل، مرکز استان اردبیل در شمال غرب ایران به وسیله آب و هوای مطلوب خود و جاذبه های طبیعی بکر و دست نخورده یکی از بهترین مقاصد برای علاقه مندان به طبیعت می‌تواند باشد. همچنین این شهر به واسطه بعضی آثار تاریخی و قدیمی خود که بیشتر بازمانده از سیل تصوف در روزگاران قدیم در این شهر است برای علاقه مندان به فرهنگ و تاریخ نیز جذاب است. چشمه‌های آب گرم طبیعی از دیگر جذابیت‌های این شهر برای گردشگران است که در هر جایی یافت نمی‌شود.

همانطور که بر همگان واضح است، یکی از مهم‌ترین ملاک‌های تعیین کننده در انتخاب محل اقامت مناسب در طول سفر در نظر گرفتن موقعیت مکانی و فاصله محل اقامت تا آثار دیدنی تاریخی و جاذبه‌های طبیعی مورد نظر است. از این رو در اینجا به تعدادی از معروف‌ترین جاذبه‌های این شهر سرد و زیبا اشاره می‎کنیم. این جاذبه‌ها عبارت هستند از:رودخانه قزل اوزن، دریاچه شورابیل، پل معلق مشگین شهر، قلعه قهقهه، پل معلق پیر تقی، دشت مغان، جنگل فندقلو، غار یخگان و...

اگر قصد سفر به اردبیل و بازدید از دیدنی های اردبیل را دارید، پیشنهاد می‎کنیم که راهنمای سفر به اردبیل را مطالعه نمایید.

هتل آپارتمان در اردبیل

فاصله جاهای دیدنی این شهر از یک دیگر بسیار زیاد است و تقریبا می‌توان گفت که این جاذبه‌ها در سراسر استان اردبیل پخش شده‌اند اما به هر حال با توجه به اینکه اردبیل مرکز استان است شاید بهتر باشد این شهر را برای اقامت انتخاب کنید. هتل آپارتمان‌ های اردبیل یکی از انتخاب‌های خوب برای اقامت در طی سفر است. پیش از رزرو هتل آپارتمان در اردبیل بهتر است اطلاعات لازم در این خصوص را از طریق سایت‌های معتبر مانند کی سفر به دست بیاورید تا وقتی به محل اقامتتان رفتید سطح انتظارتان با واقعیت یکسان باشد. زیرا هتل آپارتمان‌ های اردبیل مانند هتل‌های این شهر از امکانات زیاد و فوق العاده‌ای برخوردار نیستند.

همچنین بخش نظرات کاربران در سایت‌ها سبب می‌شود تا دید واقع بینانه‌تری به هتل آپارتمان مورد نظر خود پیدا کنید.

نهایت امکاناتی که در این هتل آپارتمان ها در اردبیل وجود دارد عبارت است از:

تلفن، تلویزون، یخچال و اینترنت در اتاق‌ها.

بعضی از هتل آپارتمان ها در این شهر دارای صبحانه رایگان و پارکینگ هستند که هر دو این‌ها بخصوص پارکینگ اهمیت بسیاری دارد.

در مورد هتل آپارتمان‌ های اردبیل نیز مانند هتل‌ها و هتل ـپارتمان‌ها در شهر های دیگر قوانین کلیی وجود دارد مانند: نپذیرفتن خانم‌های مجرد بدون کارت شناسایی و شناسنامه عکس دار و نپذیرفتن زوج‌هایی که صیغه نامه معتبر با مهر رسمی ندارند.

لیست هتل آپارتمان‌ های اردبیل

در صدر لیست هتل آپارتمان‌ های اردبیل، هتل آپارتمان نادری قرار دارد. این هتل اپارتمان با وجود اینکه امکانات و خدمات زیادی ارائه نمی‌دهد اما یکی از بهترین انتخاب‌ها برای علاقه مندان به اقامت ارزان است.

یکی از مهم‌ترین علل انتخاب این هتل اپارتمان موقعیت مکانی آن و فاصله نسبتاً معقول با آثار دیدنی شهر اردبیل است.

فاصله این هتل آپارتمان تا بقعه شیخ صفی الدین اردبیلی حدود ۶ دقیقه با خودرو، زمان تا بازار سنتی اردبیل حدود 10 دقیقه با خودرو، فاصله زمانی تا ترمینال اردبیل حدود ۹ دقیقه با خودرو، فاصله زمانی تا دریاچه شورابیل حدود ۳۳ دقیقه با خودرو، فاصله زمانی تا فرودگاه اردبیل حدود ۱۸ دقیقه با خودرو، فاصله زمانی تا جنگل فندقلو حدود ۴۱ دقیقه با خودرو، فاصله زمانی تا تله کابین حیران حدود ۴۸ دقیقه با خودرو، فاصله زمانی تا چشمه آبگرم شابیل لاهرود اردبیل حدود ۹۴ دقیقه با خودرو، فاصله زمانی تا آبشار لاتون حدود ۲۹۹ دقیقه با خودرو است.

هتل آپارتمان نادری نیز مانند بیشتر هتل آپارتمان‌ های شهرکرد ساعت تحویل اتاق را 14:00 و ساعت تخلیه اتاق را 12:00 اعلام کرده است.

قوانین کنسلی در هتل آپارتمان نادری: اگر بخواهم یک هتل آپارتمان با قیمت مناسب در اردبیل نام ببرم بی شک نادری را به عنوان اولین گزینه نام می‌برم! پس سعی کنید در صورت رزرو هتل آپارتمان در اردبیل آن را کنسل نکنید. اما بهتر است با قوانین کنسلی پیش از رزرو آشنا باشید. امکان لغو رزرو این هتل اپارتمان در هر تاریخی وجود ندارد و این مسئله با توجه به زمان لغو رزرو متفاوت است. در نتیجه پس از درخواست کنسلی از سوی گردشگر و انجام محاسبات دقیق مبلغ مشخی از کل هزینه کاهش می‌یابد و ما بقی به حساب گردشگر واریز می‌شود.

 

 

هتل آپارتمان ارزان در اردبیل

همانطور که پیش از این نیز اشاره شد تعداد هتل‌ها و هتل آپارتمان‌ های اردبیل با قیمت مناسب بسیار زیاد است. قیمت هتل آپارتمان در اردبیل به طرز غیر باوری از 55 هزار تومان شروع می‌شود! این هتل آپارتمان در اردبیل با قیمت مناسب، همان هتل آپارتمان نادری است که پیش از این به صورت مفصل درباره اش صحبت شد.

اگر قصد سفر به یک شهر خوش آب و هوا را دارید با توجه به قیمت هتل آپارتمان در اردبیل، این شهر را به هیچ وجه از دست ندهید. زیرا در کمتر جایی هتل آپارتمان با این قیمت یافت می‌شود.

فراموش نکنید که طبیعتا در برابر چنین مبلغ‌های ارزانی امکانات بسیار زیاد و خدمات هتل‌های 5 ستاره به شما ارائه داده نمی‌شود.

پیشنها کی‌سفر

هتل آپارتمان نادری

هتل آپارتمان نادری

هتل آپارتمان عزیزپور

هتل آپارتمان عزیزپور

هتل آپارتمان اترک

هتل آپارتمان اترک

صفحات مرتبط

هتل ارزان اصفهان ، هتل آپارتمان اصفهان ، هتل آپارتمان مشهد ، هتل آپارتمان تبریز ، هتل آپارتمان سرعین