لطفا صبر کنید...

معرفی مرکز خرید سوکه کوش آداسی
امتیاز 0/5 از 0 نظر
0

1398/05/11

کوش آداسی بیشتر شهر تفریح و آب بازی است تا خرید، اما سفر بدون خرید محال است. مگر می شود سفر رفت و سوغات نخرید. در این مطلب اطلاعاتی را در اختیارتان قرار می‌دهیم تا خرید خوبی داشته باشید. می‌توانید به کاله ایچی بروید و خرید کنید، می توانید به بازار سنتی کوش آداسی بروید یا حتی به بازارچه‌های محلی سر بزنید اما حتما مرکز خرید سوکه را در فهرست برنامه روزانه‌تان قرار دهید.

مرکز خرید سوکه

معرفی مرکز خرید سوکه کوش آداسی

سوکه در واقع یک شهر کوچک در چهل کیلومتری کوش آداسی و در مسیر بدروم است که تعداد زیادی فروشگاه لباس و کیف و کفش، لوازم آرایش و زیورآلات و غیره با تخفیف‌های رنگارنگ را در خود جا داده است. 4 اوت لت (Outlet) استان آیدین ترکیه در سوکه قرار دارند و بعضی از برندهای معتبر ترک و برندهای بین‌المللی مانند ماوی، کالینز، نایک، بنتون، لی‌وایز، آدیداس و غیره در این ناحیه فروشگاه دارند و اوت لت نُوادا (Outlet Novada) مهمترین مرکز حراجی سوکه است. مانند تمام مراکز خرید، این مرکز نیز رستوران ها و کافی شاپ‌های فراوانی دارد و برای رفع خستگی و تجدید قوا می‌توانید به آن‌ها مراجعه کنید.

معرفی مرکز خرید سوکه کوش آداسی

مسافران کوش آداسی معمولا برای خرید یا به شهر ازمیر می‌روند یا به مراکز اوت لت سوکه. ازمیر با کوش آداسی حدود 80 کیلومتر و سوکه تا کوش آداسی 40 کیلومتر فاصله دارد. اگر دنبال خرید پر و پیمان هستید، می‌توانید یک روز از سفرتان را به سوکه بروید و از خرید لذت ببرید. یادتان باشد اگر قصد تبدیل ارز دارید، قبل از مراجعه به این مرکز خرید در خود شهر کوش آداسی پولتان را تبدیل کنید چون تبدیل ارز در فروشگاه ها بیشتر مواقع منصفانه و به‌صرفه نیست. در ادامه به شما می‌گوییم راه دسترسی به این مرکز خرید چگونه است.

اوت لت چیست؟

معرفی مرکز خرید سوکه کوش آداسی

اوت لت به معنی حراجی است و برندهای معتبر و متنوعی در اوت لتa‌ها فعالیت می‌کنند. برندها معمولا در مقاطع متفاوت زمانی مانند سال نو، مناسبت‌های ویژه، جشنواره‌های خرید یا انبارگردانی، اجناس خود را به دلایل مختلفی حراج می‌کنند و بعد از حراج آن‌ها را به فروشگاه‌های اوت لت خود می‌فرستند. بنابراین اجناس موجود در اوت لت ممکن است از سریِ نیوکالکشن یا آخرین مجموعه‌های برندها نباشند اما در عوض قیمت مناسبی دارند. بنابراین اگر دنبال اجناس برندهای مختلف با قیمت مناسب باشید، اوت لت جای خوبی برای خرید است.

دسترسی به مرکز خرید سوکه

معرفی مرکز خرید سوکه کوش آداسی

همان‌طور که گفتیم سوکه در 40کیلومتری کوش آداسی قرار دارد و برای رفتن به آن باید از وسایل حمل‌ونقل عمومی استفاده کنید. راه آسان و راحت استفاده از تاکسی است اما با توجه به فاصله‌ی زیاد با شهر، هزینه آن کمی گران می‌شود. راه دیگر استفاده از دلموش است. دلموش‌ها، ون‌ها یا مینی‌بوس‌های کوچکی هستند که استفاده از آن‌ها در سراسر ترکیه رایج است. این دلموش‌ها از مرکز شهر کوش آداسی (سنترام) هر روز به سمت سوکه حرکت می‌کنند، در سوکه نیز باید یک دلموش سوار شوید تا به مراکز اوت لت برسید، یعنی با 3 کورس دلموش به سوکه رفته و برای برگشت نیز همین 3 کورس دلموش را سوار شده و برمی‌گردید ولی حواستان باشد که ساعت کاری این دلموش‌ها از سوکه به کوش آداسی در ساعت 9 شب تمام می‌شود و اگر دیرتر از این ساعت بخواهید برگردید باید تاکسی بگیرید.

معرفی مرکز خرید سوکه کوش آداسی

معمولا تورهای مسافرتی به کوش آداسی تور خرید سوکه و تور خرید ازمیر را برای مسافران در نظر می‌گیرند و این بستگی به شما دارد که با زمان محدودی که در اختیار دارید چطور خرید کنید.  اگر گروهی یا با تور سفر می‌کنید، می‎‌توانید با عده‌ای از همسفرانتان جمع شوید و برای رفتن به سوکه و برگشت از آن تاکسی دربست کنید. این‌طوری کرایه‌ سرشکن می‌شود و می‌توانید رفت‌وآمد راحت‌تری داشته باشید.

اگر قصد سفر به کوش آداسی را دارید می‎توانید تور ارزان کوش آداسی و تور ترکیه ارزان را در کی سفر بیابید.

دسته ها:
}