تور لحظه آخری

تور لحظه آخری

شــهر مبـدا

مـدت اقـامـت

ایـرلایـن ها
درجـه هتـل

کاربر گرامی! جستجوی شما نتیجه ای دربر نداشت. لطفا دوباره تلاش نمایید . . .

 

تور لحظه آخری 

تورهای لحظه آخری

تور های لحظه آخری از محبوب‌ترین و پرمخاطب‌ترین تورهای آژانس‌های گردشگری هستند. معمولاً تورلحظه آخری به دو نوع تورهای لحظه آخری خارجی یا همان تور لحظه آخری خارجی و تورهای لحظه آخری داخلی یا همان تورهای داخلی لحظه آخری تقسیم می‌شود. تور آخر لحظه ای به قدری محبوب است که هر آژانسی به صورت جداگانه در صفحات شبکه‌های اجتماعی مختلف، صفحه یا کانالی را برای این نوع تورها اختصاص داده است. از این‌روست که کانال تور لحظه اخری یا تلگرام تور لحظه اخری یا سایت تور لحظه آخری که همان سایت تورهای لحظه آخری است زیاد به چشم می‌خورد. کی سفر مرجع آنلاین ارائۀ تورها و بلیط‌های لحظه آخری‌ست و کی‌توانید اکثر تورهای لحظه اخری داخلی و خارجی را از این سامنه به راحتی خریداری کنید!

 

 

یکی از محبوب‌ترین تورهای لحظه آخری کی سفر، تور مشهد است! مشهد، شهری در شمال شرق ایران و مرکز استان خراسان رضوی است. مشهد به‌وسیله‌ی شهرهای کلات از شمال، درگز از شمال غرب، چناران از شمال غرب و غرب، سرخس از شمال شرق و شرق، فریمان از جنوب، نیشابور از جنوب و جنوب غرب، تربت‌جام از جنوب شرق احاطه شده است. مشهد با 351 کیلومترمربع مساحت دومین شهر پهناور ایران پس از تهران و با حدود 3میلیون نفر جمعیت دومین شهر پرجمعیت ایران پس از پایتخت است. این شهر از نظر وضعیت آب و هوا دمای هوای متغیری دارد اما با این حال تابستان‌های آن بسیار گرم و خشک و زمستان‌هایش سرد و مرطوب است. 

 

تور لحظه آخری

 

واژه‌ی مشهد به معنای محل شهادت است. از نام این شهر می‌توان حدس زد که احتمالاً بارزترین ویژگی آن نقش مذهبیی است که ایفا می‌کند. این شهر سال‌ها است که لقب پایتخت معنوی ایران را به خود اختصاص داده. وجود بارگاه مقدس امام هشتم، علی بن موسی‌الرضا(ع)، به این شهر وسیع و پرجمعیت هویت مذهبی و گردشگری بخشیده است. هرساله بیش از 20میلیون ایرانی، از شهرهای گوناگون داخل کشور و حدود 2میلیون مسافر از خارج از کشور برای زیارت این بارگاه مطهر راهی مشهد می‌شوند. حضور گردشگران مهم‌ترین عامل رونق اقتصادی این شهر است.

آنچه در بیان تاریخچه و قدمت تاریخی این شهر مهم است بیان این نکته است که مشهد پیش از شهادت امام رضا(ع) در زمان خلافت مأمون عباسی، توس و چندی بعد نوغان نامیده می‌شده است. آغاز توسعه‌ی این شهر را مربوط به  دوران پس از حمله‌ی مغول می‌توان دانست. پررنگ‌ترین نقطه در تاریخچه‌ی این شهر، دوران حکومت افشاریه است. در زمان حکومت نادرشاه افشار ، مشهد پایتخت ایران بود. این شهر از دوره‌ی حکومت قاجاریه تا پایان حکومت پهلوی یکی از کانون‌های مبارزات مردمی و اعتراض‌های سیاسی بوده است.

تورهای لحظه آخری خارجی

تورهای لحظه ای خارجی معمولاً طرفداران خاص خود را دارند. تورهای آخر لحظه ای که به مقاصد خارجی برگزار می‌شوند، معمولاً جزو تورهای ارزان و و به صرفه به خارج از کشور هستند. اما باید توجه داشت که همیشه تورهای آخرین لحظه به معنای تورهای ارزان نیستند! گاهی این تورها به خاطر زمان برگزاریشان حتی از دیگر تورها هم گران‌ترند! 

 

تورهای خارجی لحظه آخری

 

از میان تورهای لحظه آخری خارجی می‌توان به تور لحظه اخری ترکیه اشاره کرد؛ ترکیه کشوری اوراسیایی‌ست که دو بخش دارد. بخش بزرگ آن یعنی آناتولی در شمال غرب آسیا و بخش کوچک آن یعنی ترکیه در جنوب غرب اروپا قرار دارد. ترکیه در بین شش کشور آسیایی و دو کشور اروپایی واقع شده و با کشورهایی مانند ایران، جمهوری آذربایجان، ارمنستان، گرجستان، سوریه و عراق همسایه است. ویژگی دیگری که ازلحاظ جغرافیایی موقعیت مناسبی به این کشور داده، ارتباط این منطقه از سه طرف با دریاهای سیاه، مرمره، اژه و مدیترانه است.

 

تورهای خارجی لحظه آخری

 

ترکیه به دلیل واقع‌شدن در میان کوه‌های بلند و دریاهای آزاد دارای تنوع شگفتی از آب ‌و هواست که همین ویژگی در جذب گردشگران بسیار مؤثر بوده است. در سواحل جنوب و سواحل غرب این منطقه، شاهد آب ‌و هوای مدیترانه‌ای و در سواحل دریای سیاه شاهد تابستان‌های گرم و زمستان‌های مرطوب هستیم. گفتنی‌ست بخش‌های شرق و شمال شرقی ترکیه هم آب‌ و هوای کوهستانی و بخش‌های مرکزی  آب ‌و هوای قاره‌ای نسبتاً خشک دارد؛ بنابراین بهترین زمان برای سفر به ترکیه فصل‌های بهار و پاییز دانسته می‌شود. در کل گردشگران ترکیه را به‌عنوان کشوری کوهستانی و پرباران می‌شناسند.

 

 

تور لحظه آخری داخلی

تور داخلی لحظه آخری هم یکی دیگر از بهترین پیشنهادهای تورهای آخرین لحظه است. تور آخر لحظه ای داخلی معمولاً به مقاصدی چون کیش، قشم، مشهد، شیراز و اصفهان برگزار می‌شود و طرفداران زیادی دارد. معمولاً آفر تورهای لحظه آخری توسط آژانس‌ها در ایام پیک هر مقصد، سریعاً پر می‌شود. تور آخر لحظه ای داخلی هم بازار خوبی در برابر تورلحظه آخری خارجی دارد. تعطیلات نوروز، تعطیلات خرداد و تعطیلات تابستان از جمله تعطیلات مهم در طول سال هستند. در این تعطیلات است که عمده‌ی تورهای لحظه آخری به فروش می‌رسند و مقاصد گردشگری مملو از مسافر می‌شوند. قیمت تورهای لحظه اخری بسته به زمان برگزاری تور، ایرلاین برگزار کننده و نوع پرواز متفاوت است. برخی از پروازها با توجه به اینکه در درجه‌ی اکونومی یا بیزینسی قرار داشته باشند هم با یکدیگر تفاوت دارند. تور لحظه آخری در میان مسافران بسیار محبوب است و سالانه عده‌ی زیادی تور لحظه آخری کیش را خریداری می‌کنند.

 

 

 

تور لحظه آخری داخلی

دسترسی سریع:

تور لحظه آخری کیش          تور لحظه آخری مشهد            تور لحظه آخری قشم        تور لحظه آخری ترکیه

تور لحظه آخری استانبول     تور لحظه آخری کوش آداسی    تور لحظه آخری آنتالیا        تور لحظه آخری بدروم

تور لحظه آخری ازمیر          تور لحظه آخری مارماریس         تور لحظه آخری اروپا          تور لحظه آخری ترکیبی

تور لحظه آخری ارمنستان    تور لحظه آخری ایروان              تور لحظه آخری آذربایجان   تور لحظه آخری باکو

تور لحظه آخری گرجستان    تور لحظه آخری تفلیس            تور لحظه آخری باتومی      تور لحظه آخری هند

تور لحظه آخری تایلند          تور لحظه آخری بانکوک            تور لحظه آخری پوکت        تور لحظه آخری پاتایا

تور لحظه آخری روسیه        تور لحظه آخری مالزی             تور لحظه آخری بالی         تور لحظه آخری مسقط

تور لحظه آخری بلژیک         تور لحظه آخری دبی               تور لحظه آخری چین         تور لحظه آخری صربستان   

با کلیک بر روی تصاویر زیر، راهنمای سفر به شهرهای ایران و جهان را دریافت نمایید

راهنمای سفر به کیشراهنمای سفر به قشمراهنمای سفر به مشهدراهنمای سفر به شیراز

راهنمای سفر به استانبولراهنمای سفر به آنتالیاراهنمای سفر به تفلیسراهنمای سفر به باتومیراهنمای سفر به ایروان

راهنمای سفر به باکوراهنمای سفر به مسقطراهنمای سفر به سن پترزبورگ