تور باتومی

تور باتومی

شــهر مبـدا

مـدت اقـامـت

ایـرلایـن ها
درجـه هتـل

کاربر گرامی! جستجوی شما نتیجه ای دربر نداشت. لطفا دوباره تلاش نمایید . . .

 

 

تور باتومی

 

تور باتومی ارزان

باتومی از مهم‌ترین شهرهای گرجستان در حوزه‌ی گردشگری است. شهر باتومی یک شهر ساحلی است که معماری متفاوت و رو به جلویش باعث شهرت بیش از پیشش شده است. تورهای باتومی انواع متفاوتی دارند، از محبوب‌ترین تورهای باتومی در ایران می‌توان از تور باتومی از تبریز یا همان تور هوایی باتومی از تبریز ، تور باتومی تک ، تور باتومی uallو تور لحظه آخری باتومی یا همان تور باتومی لحظه آخری نام برد.

گرجستان یکی از کشورهای جوان و تازه تأسیس در منطقه‌ی قفقاز است که تاریخی کهن دارد و پیشینه‌ای محکم. این کشور در سال‌های اخیر در حوزه‌ی گردشگری پیشرفت‌های زیادی کرده تا تبدیل به یک قطب گردشگری در غرب آسیا شده است. شهر باتومی نمود پیشرفت این کشور در صنعت توریسم است. این شهر مدرن و رو به جلو با معماری مدرن و زیبایش هرساله بسیاری از گردشگران را به سمت خود می‌کشد.

آب و هوای باتومی

 

+22
°
C
H: +23°
L: +20°
Batumi
Monday, 30 September
See 7-Day Forecast
Tue Wed Thu Fri Sat Sun
+22° +23° +25° +23° +22° +21°
+19° +19° +22° +21° +20° +18°

 

تور باتومی مستقیم

قیمت تور گرجستان باتومی در کلاس‌ها و سطوح مختلف متفاوت است. تور هوایی باتومی در قیمت‌ها و سطوح مختلف قابل خرید است. این تفاوت سطوح به تفاوت نوع هتل و پرواز باز می‌گردد و طبیعتاً تفاوت امکاناتی که مسافر از آژانس دریافت می‌کند. برای خرید تور ارزان باتومی باید به آژانس‌ها و شرکت‌های معتبر رجوع کرد و با خیال راحت خرید خود را انجام داد.

نقشه باتومی

 

 

قیمت تور باتومی

قیمت تور گرجستان باتومی یا تور لحظه آخری گرجستان باتومی در کی سفر با همه جا فرق دارد. تخصص ما ارائه‌ی تورهای مختلف در سطوح مختلف است. از تور ارزان گرجستان باتومی گرفته تا لوکس‌ترین و بهترین تورها.

 

با کلیک بر روی تصویر زیر، راهنمای سفر به باتومی را دریافت نمایید

راهنمای سفر به باتومی