تور اروپا

تور اروپا

شــهر مبـدا

مـدت اقـامـت

ایـرلایـن ها
درجـه هتـل

کاربر گرامی! جستجوی شما نتیجه ای دربر نداشت. لطفا دوباره تلاش نمایید . . .

 

 

 

تور اروپا 

تور اروپا گردی

تور اروپا یکی از خاطره‌انگیزترین تجربیاتی است که هر کسی در طول زندگی خود می‌تواند تجربه کند. اروپا سرزمین سبز این سیاره است که زیبایی‌های آن حد و حصر ندارد. طبیعت بکر در کنار تاریخی پر فراز و نشیب باعث شده که اروپا درون خود جذابیت‌های بی‌نظیری داشته باشد. تور اروپا سفری است که با هدف دیدن همین جذابیت‌ها از سرتاسر دنیا انجام می‌شود.

قیمت تور اروپا

قاره‌ی سبز درون خود بیش از 50 کشور دنیا را میزبانی می‌کند و روی هم رفته بیش از 730 میلیون جمعیت دارد. این قاره همانطور که گفتیم تاریخی پرفراز و نشیب داشته است که آثار حکومت‌های مسیحی در سراسر آن دیده می‌شود. بسیاری از افراد با هدف دیدن آثار برجسته‌ی مسیحیت که همان کلیساها هستند، تور اروپا را خریداری می‌کنند. همچنین تور اروپا شما را به کشورهای زیبایی مانند بلژیک، فرانسه اسپانیا و ایتالیا نیز می‌رساند که دیدن آن‌ها تجربه‌ای است که احتمالاً برای خیلی از افراد آرزو است.

از لحاظ سیاسی، اروپا ساختار جالبی دارد و شما با داشتن ویزای یک کشور عضو ناحیه‌ی شینگن، می‌توانید بدون درگیر شدن در مسائل مرز و عبور از مرزها، وارد کشور اروپایی دیگری شوید. معمولاً با گرفتن یک تور اروپا شما می‌توایند از یک ویزای شنگن هم بهره‌مند شوید و آزادانه از کشوری اروپایی در مدت مشخص، به کشوری دیگر سفر کنید.

تور لحظه آخری اروپا   

سفر به اروپا و تور اروپا ممکن است هزینه‌های زیادی را روی دست شما بگذارد. این هزینه‌ها شامل حمل‌ونقل، هتل و هزینه‌های مربوط به ویزاست. به همین دلیل تور اروپا یا هزینه پایین احتمالاً کیمیایی دست نیافتی است که به راحتی پیدا نمی‌شود. هزینه‌ی بلیط هواپیمای شما تا شهری مانند بوکسل در بلژیک شاید تا 5 میلیون تومان تمام شود. همچنین برای یک تور اروپا شما نیاز به ویزا دارید که هزینه‌های ویزا نیز باعث گران شدن هزینه‌ی سفرتان می‌شود.

نکته‌ی مثبتی که با خرید یک تور اروپا از کی سفر می‌توانید به آن دست پیدا کنید، همان کاهش هزینه‌هاست. کی سفر مرجع تورهای لحظه آخری است و هر زمان می‌توانید با مراجعه به کی سفر تور اروپا برای خود رزرو کنید.

به طور کلی همانطور که گفتیم، هزینه تور اروپا تابع فاکتورهای مختلفی است اما اکثر آژانس‌ها برای اعلام قیمت‌ها، یک مقدار ریالی و یک مقدار یورویی بیان می‌کنند. قیمت تور اروپا را برای یک سفر 5 روزه می‌توان 2000 یورو تخمین زد.

اما تورهایی که به مقصد گرجستان و ترکیه هستند را معمولاً می‌توان با قیمت‌پایین‌تری یافت. کم بودن هزینه های تور اروپا در این مسیرها، به دلیل ارزان بودن بلیط هواپیما و همچنین هتل‌های این دو کشور است.

تور اروپا ارزان

در سال 98 و مخصوصاً در تابستان این سال، به شما این مژده را می‌دهیم که تور اروپا 98 را می‌توانید در هر روزی که بخواهید، از کی سفر خریداری کنید. کی سفر مرجعی است که انواع تور اروپا از تهران و تور اروپا با ویزای تضمینی را برای شما فراهم می‌کند.

 

 

تور اروپا ترکیبی

مقاصدی که با خرید تور اروپا از کی سفر می‌توانید به آن سفر کنید، شامل گرجستان و ترکیه است که دو کشور بی‌نظیر و زیبای اروپایی هستند. دلیل ارزان بودن تور اروپا به این دو مقصد، عدم نیاز به تهیه‌ی ویزا است. اما در کنار این دو کشور، اگر قصد دیدن کشورهایی مانند فرانسه و بلژیک را هم داشته باشید، با بررسی تور اروپا از وبسایت کی سفر در این تابستان، سفر خود به قلب اروپا و تور اروپا را برای خود تضمین کنید.

این صفحه‌ای که در آن قرار دارید، بهترین پیشنهادات تور اروپا 98 را برای شما دارد. این پیشنهاد هم از لحاظ قیمتی است و هم از لحاظ کیفیت خدمات. بنابرین بدون ترتید همین امروز از کی سفر یک تور اروپا خردیاری کنید و از قاره‌ی سبز دیدن کنید.

نقشه اروپا