بلیط ارزان هواپیما ، بلیط هواپیما ارزان داخلی و خارجی

بلیط ارزان هواپیما ، بلیط هواپیما ارزان داخلی و خارجی

بلیط ارزان هواپیما تهران مشهدبلیط ارزان هواپیما تهران مشهد

 

بلیط ارزان هواپیما مشهد کیشبلیط ارزان هواپیما مشهد کیش

 

بلیط ارزان هواپیما تهران استانبولبلیط ارزان هواپیما تهران استانبول
بلیط ارزان هواپیما تهران کیشبلیط ارزان هواپیما تهران کیش

 

بلیط ارزان هواپیما اهواز مشهدبلیط ارزان هواپیما اهواز مشهد

 

بلیط ارزان هواپیما تهران نجفبلیط ارزان هواپیما تهران نجف
بلیط ارزان هواپیما تهران قشمبلیط ارزان هواپیما تهران قشم

 

بلیط ارزان هواپیما تهران اهوازبلیط ارزان هواپیما تهران اهواز

 

بلیط ارزان هواپیما تهران تفلیسبلیط ارزان هواپیما تهران تفلیس

 

بلیط ارزان هواپیما

شاید برای شما هم پیش آمده باشد که قصد سفر به نقطه‌ای دور دارید و با بررسی تمام جوانب تصمیم به سفر هوایی گرفته‌اید. چه پیش می‌آید اگر متوجه شوید که بلیط هواپیما ارزان نیست و بخش بزرگی از بودجه خود را باید صرف خرید بلیط هواپیما کنید؟ سفر هوایی همیشه هزینه‌بر بوده و پرواز ارزان شاید رویایی بیش نباشد. اما با اندکی جستجو در اینترنت می‌توانید آفرهای ویژه‌ای بیابید که گاهی هزینه سفر شما را بسیار کاهش می‌دهند. پیشنهاد ما استفاده از وبگاه کی‌سفر است که بلیط های ارزان قیمت هواپیما را می‌توانید به سادگی در آن بیابید.

تهیه بلیط ارزان هواپیما همیشه ساده نیست. راستش را بخواهید خرید بلیط ارزان قیمت هواپیما بیشتر به خوش‌شانسی شما بستگی دارد. طبیعی است که سود شرکت‌های هواپیمایی در این است که بلیط هواپیما ارزان قیمت نباشد و بلیط را به بالاترین قیمت به شما بفروشند. اما برخی اوقات کاهش تقاضای بلیط، افزایش صرفه اقتصادی برای پرواز هواپیما و یا شوهای تبلیغاتی باعث می‌شوند که برای مشتری‌ها خرید بلیط هواپیما ارزان تر باشد.

برای تهیه بلیط ارزان هواپیما چند روش وجود دارد. اول اینکه سعی کنید بلیط‌های لحظه آخری را تهیه کنید. اما این تنها روش برای تهیه بلیط ارزان قیمت هواپیما نیست. نوعی از بلیط نیز وجود دارد که می‌توانیم آن را بلیط لحظه اولی بنامیم. به این صورت که اگر شما بتوانید با یک برنامه‌ریزی دقیق و بلند مدت، بلیط خود را چند هفته قبل از پرواز بخرید، قیمت بلیط برای شما بسیار کمتر خواهد بود. برای کاهش بیشتر هزینه‌ها در خرید بلیط پیشنها می‌شود بلیط را 6 هفته قبل از پرواز رزرو کنید.

راه‌های دیگری نیز برای خرید بلیط ارزان قیمت هواپیما وجود دارد. مثلا به دنبال پروازی باشید که در وقتی نامناسب صورت می‌گیرد. پروازهای اول صبح و پروازهای میان هفته معمولا قیمت پایین‌تری دارند و بسیاری از مسافران همیشگی، این ترفند را به کار می‌بندند. خرید بلیط ارزان قیمت هواپیما به روشی دیگر نیز ممکن است. گاهی وقت‌ها اگر بلیط رفت و برگشت را همزمان تهیه نکنید و بتوانید برگشت خود را چند روزی به تاخیر بیندازید، بلیط‌های ارزان‌تری در انتظارتان خواهد بود. حتی می‌توانید برای تهیه بلیط ارزان قیمت هواپیما به آژانس‌های مسافرتی تازه تاسیس نیز اعتماد کنید. این آژانس‌ها به منظور افزتیش مشتری و رقابت با دیگر آژانس‌های کهنه‌کار، تخفیف‌های خوبی ارائه می‌دهند و البته در بیشتر موارد کیفیت خدمات‌دهی بهتری نیز دارند. به هر حال این نیز از مزایای سیستم رقابت آزاد است که قیمت را کاهش و کیفیت را افزایش می‌دهد.

 

ارزانترین بلیط هواپیما

یافتن ارزانترین بلیط هواپیما خود یک تخصص است. در عمل هیچ شرکت هواپیمایی مایل نیست بلیط‌های خود را ارزان بفروشد به همین خاطر یافتن ارزان ترین بلیط هواپیما نیاز به جستجوی بسیار، تجربه و خوش‌شانسی دارد. البته امروزه موتورهای جستجوی بسیاری در محیط وب وجود دارد که با چند کلیک ساده انواع پروازهای موجود را به شما معرفی می‌کنند و حتی قابلیت این را دارند که پروازها را به ترتیب قیمت نمایش دهند. شاید در گذشته خرید بلیط ارزان هواپیما نیازمند جستجو و سر زدن به دفاتر شرکت‌های هواپیمایی بود اما امروزه تکنولوژی به کمک مصرف‌کننده آمده و دیگر برای یافتن بلیط ارزان قیمت هواپیما نیازی به زحمت بسیار نیست. البته باید این را در نظر داشت که همیشه بهترین پرواز، با خرید ارزانترین بلیط هواپیما به دست نمی‌آید.

گاهی اوقات مسافر گمان می‎‌کند با خرید ارزان ترین بلیط هواپیما ، جنگ اقتصادی را برنده شده، اما پس از پرواز چیزی جز پشیمانی ندارد. همیشه پرواز ارزان ، بهترین پرواز نیست و گاهی پروازها قیمت پایین‌تری دارند تنها به این خاطر که کیفیت ارائه خدمات به مشری پایین است. سفرهای اقتصادی از این دسته سفرها هستند. واضح است که هیچ مسافری دوست ندارد در مسیر رسیدن به مقصد، هواپیما چند بار توقف داشته باشد و هر بار میهمانان تازه سوار هواپیما شوند. به هر حال به دلیل کیفیت خدمات پایین‌تر پروازهای اقتصادی، خرید بلیط هواپیما ارزان تمام می‌شود. البته یادتان باشد که برخی آژانس‌های هواپیمایی توجه بیشتری به مشتریان دائم خود دارند و آفرهای ویژه‌ای برای آنها در نظر می‌گیرند.

انعطاف در زمان پرواز می‌تواند هزینه‌های پرواز شما را کاهش دهد. اما اگر به هر دلیلی نمی‌توانید زمان پرواز را تغیر دهید، سعی کنید مقصد پرواز را تغیر دهید. برخی از مقاصد پروازی در اکثر ایام سال مسافر دائمی دارند و مشکل بتوان پرواز ارزان پیدا کرد. بلیط های ارزان قیمت هواپیما را می‌توانید با تغیر فرودگاه مقصد به راحتی تهیه کنید. مثلا می‌دانیم که فرودگاه تبریز از فرودگاه‌های شلوغ و پر مسافر کشور است. اما چه می‌شود اگر فرودگاه مقصد را به فرودگاه اردبیل و یا فرودگاه ارومیه تغیر دهیم؟

بسیاری از شرکت‌های هواپیمایی معتبر در شبکه‌های مجازی، خبرنامه و باشگاه مشتریان دارند. همیشه کاهش هزینه‌های سفر به معنای خرید بلیط های ارزان قیمت هواپیما نیست. گاهی بخش بزرگی از تخفیف‌ها مربوط به رزرواسیون هتل و اقامت است. حتما در یک یا چند خبرنامه معتبر عضو باشید تا از آخرین و بهترین تخفیف‌های ارائه شده آگاهی داشته باشید.

اگر سفرتان توریستی است و قصد دارید سفری داخل کشوری داشته باشید خوب است بدانید بسته به فصل و مقصد سفر، ممکن است بلیط هواپیما ارزان قیمت و یا گران قیمت باشد. تابستان فصل مناسبی برای سفر به کیش نیست و ارزان ترین بلیط هواپیما به مقصد کیش مربوط به فصل تابستان است. اگر قصد دارید در فصلی سفرکنید که مقصد سفرتان مملو از مسافر است، تهیه بلیط ارزان قیمت هواپیما بسیار مشکل می‌شود. در این حالت بهتر است تا جای ممکن بلیط سفر را از مدت‌ها قبل تهیه کنید. اگر مقصد سفر خارج از کشور است حتما چندین سامانه جستجو را امتحان کنید، چرا که تمام بلیط‌ها در یک سامانه لیست نمی‌شوند. بهترین موتور جستجو برای یافتن پروازهای خارجی google flight است اما به هیچ وجه به همین یک موتور جستجو اکتفا نکنید.

روشی دیگر برای خرید بلیط ارزان هواپیما انتخاب میان بلیط سیستمی و بلیط چارتر است. بلیط‌های چارتر معمولا ارزان ترین بلیط هواپیما هستند اما معمولا و نه همیشه. اگر مدت‌ها قبل از سفر برای خود بلیط سیستمی تهیه کنید، هزینه کمتری خواهید پرداخت اما همیشه رزرو بلیط آن هم چند ماه قبل از سفر ممکن نیست و برخی از سفرها بسیار غیر منتظره پیش می‌آیند. بلیط چارتر بهترین گزینه برای سفرهایی است که امکان رزرو بلند مدت وجود ندارد. توجه داشته باشید که بلیط‌های چارتر امکان کنسلی ندارند و در صورتی که به سفر نروید پول‌تان بر نخواهد گشت. در ضمن هزینه رزرو بلیط چارتری برای کودکان و بزرگ‌سالان یکسان است و اگر مسافر کودک به همراه داشته باشید، خبری از بلیط نصف قیمت نیست. بلیط‌های نصف قیمت برای کودکان تنها مختص به خرید بلیط به صورت سیستمی است.

سخن آخر اینکه همیشه بهترین پرواز، پرواز ارزان نیست. پروازهای اکانمیک ارزان ترین بلیط هواپیما هستند اما برای پروازهای طولانی مناسب نیستند. با کمی هزینه بیشتر و خرید بلیط کلاس بیزنس، سفری آسوده‌تر و لذت‌بخش‌تری خواهید داشت. برای کسب نتیجه بهتر سعی کنید مقایسه را به چند ساعت و چند روز مختلف تقسیم کنید. چرا که نتیجه جستجوی پروازها پیوسته به روزرسانی می‌شوند.

با آرزوی پروازی خوش برای شما عزیزان..